chrome firefox opera safari iexplorer

Жителям Києва та туристам на замітку: станція метро Вокзальна на ремонті

12 квітня 2016 о 10:30

З 11 травня до 6 вересня станція метро «Вокзальна» не прийматиме пасажирів у ранкові та вечірні «пікові години» у зв’язку з плановим капітальним ремонтом ескалаторів.

Про це повідомляє facebook-сторінка КП «Київський метрополітен».

«На час ремонту метрополітен буде змушений закривати станцію „Вокзальна“ на вхід у „пікові години“. Так, з понеділка по четвер станція не прийматиме пасажирів з 7:00 до 9:30 та з 16:00 до 19:00 години. Уп’ятницю вхід не працюватиме з 7:00 до 9:30 та з 14:30 до 19:30, а усуботу з 7:00 до 9:00 ранку», — йдеться в повідомленні.

У метро пояснили, що такий графік роботи обумовлюється необхідністю вивезення пасажирів на поверхню та уникнення скупчення людей на станції.

«У зазначений час два з трьох ескалаторів працюватимуть на підйом, один знаходитиметься в ремонті», — пояснили у КП.

Відзначається, що роботи триватимуть цілодобово. На ескалаторах передбачені роботи з ремонту східців з заміною усіх бігунків, поручневих пристроїв, головних редукторів та заміни тягових ланцюгів.

«Для уникнення незручностей наразі розробляються маршрути додаткового наземного транспорту для підвезення пасажирів до найближчих станцій метрополітену», — йдеться в повідомленні.

Як відомо, «Вокзальна» — одна з найстаріших у столичному метрополітені та була введена в експлуатацію 55 років тому.

Міжремонтний пробіг усіх трьох ескалаторів сягає 150 тисяч кілометрів.

Також у кінці квітня розпочнуться роботи з укріплення тунелів на станції «Героїв Дніпра».  Обмеження на вхід до станції не передбачено.

26 листопада

Інші дати
Народився Пилип Морачевський (псевд. — Хвилимон Галузенко)
(1806, с. Шестовиця, Чернігівська область – 1879) – український письменник, поет-романтик, перекладач. Автор перекладу українською мовою всіх чотирьох Євангелія, «Діяння Апостолів», «Апокаліпсис», «Псалтир». Євангелія в перекладах Морачевського досі використовують під час богослужінь.
«Все минеться, правда зостанеться» (Пилип Морачевський)
Розгорнути
Народився Олександр Левада (Косяк)
(1909, с. Кривчунка, Черкаська область – 1995) – український драматург та кіносценарист. Автор творів «Гомін лісів Таращанських», «Південний захід», «Фауст і смерть», роману «Два кольори». За його сценаріями поставлені фільми «Українська рапсодія», «Берег надії», «Родина Коцюбинських»
Розгорнути
Народився Опанас Заливаха
(1925, с. Гусинка, Харківська область – 2007) – український живописець, відомий правозахисник-шістдесятник. Лауреат Шевченківської премії за твори останніх років «ХХ вік», «Мироносиці», «Українська мадонна», «Портрет Василя Стуса», «Портрет Шевченка», «Козака несуть», «Початок». Автор книги «Алла Горська. Червона тінь калини. Листи. Спогади. Статті».
«Все можна взяти в чужинця, окрім віри. Віра, взята у чужинця, губить» (Опанас Заливаха)
Розгорнути