chrome firefox opera safari iexplorer

Яценюк — політик №1 в Україні?

12 травня 2016 о 12:52

Щонайменше дивними виглядають заяви так званих «одноразових» політологів чи експертів про те, що невелика пауза пішла на користь Арсенію Яценюку, і що вже невдовзі він зможе запалати «новою зіркою» на політичному небосхилі…

Доведеться розчарувати поодиноких прихильників Арсенія Петровича. Адже, згідно з останніми соціологічними дослідженнями, він став абсолютним лідером (можна сказати, політиком №1 в Україні) за недовірою українських громадян!

Так, загальна сума недовіри до А. Яценюка на сьогодні складає 86,8%, з них 64,7% — повної недовіри. Натомість повна довіра складає 1%, а відносна – 4,4%.

Таких «фантастичних» у негативному сенсі результатів я не пам’ятаю за всю історію соціології останніх років!

І думаю, головний висновок в цій історії для А. Яценюка зокрема і для влади загалом полягає в тому, що найбільшим злочином для людей є навіть не те, що ви ставите на посади своїх однокурсників, друзів чи бізнес-партнерів. І навіть не те, що ви крадете бюджетні чи міжнародні гроші…

Найстрашнішим для сьогоднішнього українського суспільства, яке пережило Революцію гідності і досі переживає смерті молодих людей (раніше на Майдані, а нині – на фронті), — це КРАДІЖКА ВІРИ в те, що ці смерті були недаремними і в те, що покоління постмайданних політиків, яких представляє А. Яценюк, здатне бути інакшим, аніж покоління режиму Януковича.

І саме те, що Яценюк вкрав цю віру у суспільства, є найбільшим злочином, який не можна спокутувати протягом кількох місяців…

Тому і результат соціологічних досліджень такий категоричний: на сьогодні для українського суспільства негативним політиком №1 був і залишається Арсеній Яценюк!    

100x75-1Микола Томенко, лідер Громадського руху «Рідна країна», доктор політичних наук     

Розділи: Політика

24 листопада

Інші дати
Народився Олекса Стороженко
(1806, с. Лисогори, Чернігівська область – 1874) – український письменник, етнограф, художник. Автор двотомного видання «Українські оповідання», в основі значної частини яких - народні перекази, анекдоти, прислів'я.
«Наша чудова українська врода, нагріта гарячим полуденним сонцем, навіва на думи насіння поезії та чар. Як пшениця зріє на ниві і складається у копи і скирти, так і воно, те насіння, запавши у серце й думку, зріє словесним колосом і складається у народні оповідання й легенди» (Олекса Стороженко)
Розгорнути