chrome firefox opera safari iexplorer

У Луцьку продають бібліотеку і 75 тисяч книжок

24 січня 2017 о 14:44

Колектив профспілкової бібліотеки, яка розташована на проспекті Молоді в Луцьку, просить міську раду їх врятувати.

Про це стало відомо під час засідання бюджетної комісії міськради, 24 січня, пишуть Волинські новини.

Так, приміщення бібліотеки, площею 1100 квадратних метрів та 75 тисяч екземплярів книг книжкового фонду має піти з молотка. Саме таку постанову прийняв центральний орган профспілок.

Свого часу депутати міськради пропонували міському голові Миколі Романюку вивчити питання щодо подальшої долі приміщення. З’ясувалося, що міський голова цим особисто не займався, а доручив заступнику Сергієві Григоренку. Той, своєю чергою, передоручив пропозицію начальнику відділу управління комунального майна Аллі Грабко.

Алла Грабко зауважила: відділ взагалі не має стосунку до цього приміщення, адже воно в державній власності, той вивчати їм нічого.

Депутат Павло Данильчук зауважив: міський голова мав особисто провести переговори зі столичним керівництвом профспілок, до прикладу, для того, щоб профспілки передали приміщення в комунальну властість, натомість час втрачений.

Депутат Сергій Була зазначив: ринкова вартість цього приміщення – близько 9 мільйонів гривень. Колеги депутати, почувши таку суму, розвели руками: в міському бюджеті немає коштів на купівлю цього приміщення. Тим більше, якщо говорити про збереження статусу бібліотеки, то до вартості приміщення, треба додавати ще і вартість книжкового фонду.

Врешті, депутати вирішили доручити заступнику міського голови Сергієві Григоренку особисто таки вивчити питання, провести переговори з профспілкою і на сесії повідомити про варіанти його вирішення.

Розділи: Суспільство

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути