chrome firefox opera safari iexplorer

Микола Томенко: Селфитися, фейсбучити та флешмобити – стиль роботи нинішньої влади

30 січня 2017 о 12:18

На жаль, дилетантизм та непрофесійність останніх рішень влади просто зашкалює. Як раніше в історії з об’єднаними громадами, так і зараз в історії з госпітальними округами ніхто достеменно не пояснив та не обґрунтував необхідність і потребу їхнього створення.

Про це лідер Громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко завив сьогодні в інтервʼю черкаським журналістам, коментуючи ситуацію, що склалася з місцевими бюджетами та останні неоднозначні рішення влади зі створення госпітальних округів .

Найсумніше, на його думку, те, що уряд і профільне міністерство не вважають за потрібне радитись ні з фахівцями, ні з місцевим самоврядуванням.

«Складається враження, що за останні три роки влада перебрала найгірше із західних демократій – те, як свою бездіяльність і заробляння для себе, власного бізнесу та своїх родин під час перебування на державних посадах прикривати різноманітними шоу-заходами із застосуванням модних піар-методів. А тому стиль її «чудової» роботи можна охарактеризувати трьома дієсловами: селфитися, фейсбучити та флешмобити», – зазначив Микола Томенко.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути