chrome firefox opera safari iexplorer

Про «Угорську автономну республіку» в Закарпатті й «українську» місцеву владу

12 вересня 2017 о 11:11

Триває істерія угорської влади, її друзів із Закарпатської ОДА та місцевих рад щодо «ущемлення» мовних прав угорської меншини.

Нагадаю, що наша команда протягом останніх років переконує владу й правоохоронців у необхідності ДОТРИМАННЯ КОНСТИТУЦІЇ та ЗАКОНІВ УКРАЇНИ в Закарпатті.

Так, спочатку місцева влада заперечувала масове отримання угорського громадянства чиновництвом та мешканцями області, а згодом очільники обласної ради заговорили про «автономію» та «громадянську війну» в Україні. А нині, керівництво ОДА, яке, нагадаю, представляє УКРАЇНСЬКУ, а не угорську владу, стало горою за угорську мову і проти української у навчальному процесі…

Для інформації: наш Фонд «Рідна країна» постійно реалізує просвітницькі проекти в області та був активним учасником будівництва храму УПЦ Київського патріархату і встановлення пам’ятника Тарасу Шевченку в Берегові.

У мене запитання до Уряду і Президента: Закарпатська ОДА за вашою згодою створює «Угорську автономію» в Закарпатті?!

Микола Томенко, Громадський рух «Рідна країна»

Розділи: Політика

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути