chrome firefox opera safari iexplorer

Українці мають або нарешті почати самі будувати власну державу, або ще 14 років сподіватись на «месію»

24 жовтня 2017 о 18:53

Насправді в українців сьогодні є дві альтернативи: або ще 14 років сподіватися на те, що черговий «месія» виведе нас на праведну путь і побудує щасливу державу (як відомо, месіанський шлях пов’язується з 40-річною «ходою» Мойсея по пустелі), або самим почати будувати Україну, в якій нам не соромно буде жити.

Про це відомий політик та громадський діяч Микола Томенко сказав сьогодні херсонським журналістам, аналізуючи сучасну політичну ситуацію в нашій державі.

«Я прихильник другої альтернативи: 26 років незалежності чітко продемонстрували нам, що сподівання на «месію», який врятує українців і зробить їх щасливими (звідки б він не був – з Росії, Америки, Грузії чи інших держав), або підтримка «якоїсь хорошої людини», яка нібито точно знає, що робити з Україною, – це не просто шлях у нікуди. Це – самообман з фатальними наслідками, який завершиться крахом української держави», – вважає Микола Томенко.

Після 26 років сподівань на чергового «месію» ми мусили би зробити адекватні висновки з помилок і нарешті всією УКРАЇНСЬКОЮ громадою почати будувати власну країну, застерігати наші традиції, пропагувати нашу культуру, відновлювати національну економіку… Це – єдиний, безальтернативний шлях для України, який я підтримую», – підсумував політик.

Сьогодні Микола Томенко під час перебування у Херсонській області нагородив учасників обласного інтелектуального конкурсу «Ігри патріотів Херсонщини», а також презентував останні проекти свого Фонду «Рідна країна»: «Український щорічник-2018», який щойно вийшов друком, та патріотичні підвіски-світловідбивачі (флайтери), які Фонд дарує дітям в рамках соціального проекту «Рідна країна – безпечна країна!».

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути