chrome firefox opera safari iexplorer

Масовість та українізація мають стати основними принципами сучасного спорту в Україні

28 серпня 2014 о 11:56

Про це сказав радник Президента України, Голова фонду «Рідна країна» Микола Томенко під час відкриття Міжнародного турніру з бадмінтону серед юніорів «Ukraine International», яке відбулося 27 серпня у Дніпропетровську.

Микола Томенко повідомив, що його фонд «Рідна країна» не випадково виступив співорганізатором Турніру, оскільки у рамках проекту «Здоровим і спортивним бути модно» вже більше 10 років підтримує різноманітні заходи саме для розвитку фізичної культури та масового спорту.

Водночас він зауважив, що останні декілька років основний акцент в частині фінансування як державою, так і бізнесом робився лише на кількох видах спорту, зокрема, футболу. Гонитва за легіонерами лише в певних видах спорту призвела до зубожіння решти масових і традиційних для України видів спорту.
Сьогоднішня ситуація нарешті спонукала до відмови від гонитви за легіонерами та своєрідної «спортивної українізації» у футболі, баскетболі тощо.

«Тому масовість та українізація мають стати основними принципами сучасного спорту в Україні», – підсумував радник Президента з гуманітарних питань.

Джерело: tomenko.ua
Розділи: Громадська думка

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути