chrome firefox opera safari iexplorer

Микола Томенко привітав переможців спортивних змагань серед студентів

17 лютого 2020 о 13:17
15 лютого у спортивному комплексі НУБіП України відбулися змагання VII Чемпіонату України з гирьового спорту серед студентів за правилами Союзу гирьового спорту України.

     Безперечно, цей захід ввійде в історію, як перший Чемпіонат України, де запроваджено змагання у вправі Р-12 серед студентів. Суть цієї вправи полягає у тому, що спортсмени піднімають гирю 16 кг дівчата і 24 кг хлопці протягом 12-ти хвилин з довільною зміною рук на найбільшу кількість разів.

Микола Томенко зазначив, що гирьовий спорт в Україні має гарну історію і великі спортивні традиції та досягнення, а також вручив збірній команді НУБіП 5 важкоатлетичних поясів. 

Микола Томенко вручає пояс 

     Для організації виступів спортсменів було встановлено сучасне електронне обладнання та виготовлено 8 помостів. У змаганнях взяло участь 152 учасники – 109 хлопців і 43 дівчини з 21-го ЗВО та з 10-ти областей України. Від нашого університету виступило 15 студентів, серед яких 4 дівчини.
     За підсумками змагань серед дівчат у ваговій категорії до 58 кг друге місце посіла Людмила Кузько (ф-т конструювання та дизайну). Серед хлопців другим став Георгій Герцен (ф-т інформаційних технологій) у ваговій категорії +95 кг. Георгій проявив справжній чоловічий характер. На 5-ій хвилині він пошкодив долоні, але не здався і до 12-ти хвилин підняв гирю 225 разів!
     У загальнокомандному заліку збірна НУБіП України посіла третю сходинку п’єдесталу, поступившись лише дуже потужним та досвідченим атлетам Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова та Донецького юридичного інституту МВС України.

Джерело: НУБІП
Розділи: Спорт в Україні

15 травня

Інші дати
Микола Країнський
1869 –  український психіатр і психолог. Відомий працями з патології епілепсії. Першим висунув гіпотезу про захисний характер епілептичного припадку, під час якого в організмі руйнуються накопичені отруйні речовини.
Розгорнути
Микола Соловцов (Федоров)
1857 –  театральний діяч, драматичний актор, режисер; фундатор першого стаціонарного театру у Києві (1891 р., тепер Національний академічний театр руської драми імені Лесі Українки).
Розгорнути
Народився Віктор Васнецов
(1848, с. Лоп'ял, Росія - 1926) - російський живописець. Один із авторів розписів у Володимирському соборі в Києві
Розгорнути
Народився Панас Саксаганський (Тобілевич)
(1859, с. Кам»яно-Костувате, Миколаївська область – 1940), український актор, режисер, драматург і педагог школи М.Кропивницького, корифей українського побутового театру.
«Сцена…— мій кумир, театр — священний храм для мене!» (Панас Саксаганський)
Розгорнути
Народився Михайло Булгаков
(1891, м. Київ - 1940) – письменник, драматург і театральний режисер. Автор романів «Біла гвардія», «Майстер і Маргарита», «Собаче серце».
«Ах, які зірки в Україні. От майже сім років живу в Москві, а все ж таки тягне мене на батьківщину. Серце щемить, хочеться іноді болісно в поїзд… і туди. Знову побачити яри, занесені снігом, Дніпро… Немає красивішого міста на світі, ніж Київ». (Михайло Булгаков)
Розгорнути
Народився Павло Скоропадський
(1873, м. Вісбаден, Німеччина - 1945) - український громадський, політичний і військовий діяч, гетьман Української Держави у 1918 році.
Розгорнути
Народився Ілля Мечников
(1845, с.Мечнікове Харківська область - 1916) - український науковець, один з основоположників еволюційної ембріології, порівняльної патології, імунології і мікробіології. Лауреат Нобелівської премії з медицини та фізіології 1908 року «За вивчення імунної системи».
Розгорнути