chrome firefox opera safari iexplorer

Микола Томенко розповів чому скасували соціальну допомогу для студентів

05 лютого 2018 о 14:37

Хто і навіщо скасував у «свій час» норми прямої дії основного закону нашої держави — Конституції України щодо соціального захисту громадян, і, зокрема, студентів? Чому так сталося, що молодь, яка навчається у вузах, вимушена харчуватися з «баночок-термосів», а не в їдальнях? На цьому наголосив рід час зустрічі з чернігівцями  Микола Томенко — науковець, лідер політичної партії «Рідна країна». Він назвав основну причину погіршення соціального захисту студентства.

«Сталося це тому, що ті, хто приймав таке рішення, не володіють ситуацією, бо їхні діти не навчаються в нашій країні, а за кордоном», — зазначив політик.

Микола Томенко також зосередив увагу й на тому, чому ми — українці — повинні будувати країну для когось, а не для себе?

«Я бився за свою країну, і на Майдані Революції Гідності теж, аби люди в нашій державі жили гідно, а не за європейську якусь мрію…», — підкреслив лідер громадського руху «Рідна країна».

Пряма мова:

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути