chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні почнуть оголошувати результати ЗНО

20 червня 2011 о 12:01

Український центр оцінювання якості освіти 20 червня має розпочати оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання та завершити не пізніше 5 липня. Процедура визначення результатів учасників здійснюється в декілька етапів, що проводяться відповідальними особами.

У центрах обробки бланки відповідей мають бути відскановані, з метою розпізнавання та внесення штрих-коду, яким позначено роботу.

Після обробки, оригінали бланків відповідей «А» і «Б» направляються на перевірку. Бланки відповідей «А» перевіряються в центрах обробки за допомогою спеціальних програмних засобів, а бланки «Б» – у пунктах перевірки екзаменаторами, пише Освіта.ua.

Найдовше перевіряються завдання з розгорнутою відповіддю (бланк «Б»). У відповідності до календарного плану проведення ЗНО у 2011 році, перевірка тестових завдань з розгорнутою відповіддю відбудеться: з української мови і літератури до 12 червня, з іноземних мов до 15 червня, з російської мови до 17 червня 2011 року.

Оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання осіб, які пройшли тестування у 2011 році у відповідності з календарним планом, має бути проведено УЦОЯО в період з 20 червня до 5 липня.

Оцінка результатів зовнішнього незалежного оцінювання буде визначена за 200 –бальною рейтинговою шкалою, із кроком, що дорівнює 0,5 бала.

Таблиці конвертації тестових балів в оцінки за рейтинговою шкалою (100-200 балів) із кожного предмета мають бути затверджені директором Українського центру оцінювання якості освіти та розміщені на офіційному сайті УЦОЯО.

В основу визначення рейтингу абітурієнта будуть покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані у інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе завантажити на персональній сторінці на сайті УЦОЯО.

У інформаційних картках до сертифікатів, які абітурієнти надаватимуть до приймальних комісій ВНЗ, буде вказано результати зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою (100-200) балів та кількість тестових балів із кожного предмета.

 

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути