chrome firefox opera safari iexplorer

Рекорди Андрія Слюсарчука видалили з «Книги рекордів України»

21 листопада 2011 о 14:43
Керiвник «Книги рекордiв України» Iгор Пiдчибiй офiцiйно позбавив Професора Пі Андрія Слюсарчука його рекордів. Раніше в Інтернеті з'явилися новi сенсацiйнi подробицi журналiстського розслiдування: два вiдомi професори так званої «експертної комiсiї» визнали, що не лише не перевiряли здiбностей Слюсарчука, а й узагалi не бачили його «рекорду».

«Я в Інтернетi, на сайтi „Книги рекордiв“, знайшов протокол реєстрацiї цього рекорду. Там справдi є моє прiзвище. Але я офiцiйно заявляю, що не був на тому засiданнi, на тому „експериментi“. I нiякi протоколи не пiдписував. Крiм того, моє прiзвище в протоколi спотворено. Там написано БазЕлевич, а моє прiзвище -  БазИлевич. Якби пiдписував якийсь протокол, то, повiрте, я цю помилку виправив би», — заявив Роман Базилевич, доктор технiчних наук, професор.

Ще один науковець, чиє прiзвище також фiгурує у протоколi фiксацiї рекорду, заперечив свою присутнiсть на «експериментi», який назвали "Рекорд у категорiї «Людина, унiкальнi можливостi».

«Мене запрошували до цiєї комiсiї, i я мав там бути. Але саме на тiй подiї не був, бо мав особистi невiдкладнi справи. Хоча потiм в Інтернетi прочитав, що я нiбито був присутнiй», — повідомив Петро Каленюк, доктор фiзико-математичних наук, професор.

Нагадаємо, 4 листопада Слюсарчук був затриманий у Києві співробітниками спецзагону «Беркут» за звинуваченням у шахрайстві і відразу після цього переправлений у його рідне місто Львів.

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути