chrome firefox opera safari iexplorer

На Андріївському узвозі розпочали будівництво офісного центру

14 березня 2012 о 16:13

В дворі Київського академічного театру «Колесо» на вул. Андріївський узвіз, 8 за 30-40 м від будівлі театрального закладу на території фабрики «Юність» почались будівельні роботи.

Театр побоюється, що це призведе до руйнування будівлі закладу культури.

Про це голову комісії Київради з питань культури та туризму Олександра Бригинця повідомив колектив театру «Колесо».

«Коли влада оголосила про реконструкцію Андріївського узвозу я попереджав, що насправді йдеться про намагання змінити старі слабкі комунікації на більш потужні, щоб потім на узвозі та навколо нього мати можливість звести офісні, готельні та торговельні центри, знищивши Андріївський узвіз як мистецьку вулицю», — переконаний О. Бригинець.

Як повідомлялось раніше столичне ТОВ «Андріївський Плаза» має намір побудувати офісний центр класу А з торговою зоною і підземним паркінгом на 466 машин на місці колишньої фабрики «Юність» на ділянці між вулицями Боричів Тік, Фролівська і Андріївський узвіз.

«Це будівництво, зокрема підземного паркінгу, підвищить рівень ґрунтових вод, що завдасть шкоди навколишнім пам’яткам та об’єктам культури (в тому числі і театру «Колесо»). А будівництво офісного комплексу загалом перетворить спокійний квартал подільської периферії на завантажену транспортом вулицю», — передбачає О. Бригинець.

Територія забудови на земельній ділянці площею 1 га становитиме 52 тис. кв. м (що відповідає за обсягом 20 скандальним торговим центрам на метро Театральна (так званий Музей історії Києва). У комплексі розміститися 36 тис. кв. м. офісних приміщень, близько 10 тис. кв. м. торгових і 11 тис. кв. м. займе паркінг.

За інформацією прес-служби О. Бригинця

Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути