chrome firefox opera safari iexplorer

У киян забрали пляж на Трухановому острові

17 квітня 2012 о 15:13

Цього літа кияни втратять 1,5 км найкращих пляжів на Трухановому острові обабіч Пішохідного мосту. Гектари прибережної території вже обнесені глухим металевим двометровим парканом.

Про це повідомив депутат Київради від «БЮТ-Батьківщина» Олександр Бригинець.

За його словами, зведення паркану розпочали на початку квітня з середини острова (від території КП «Генеральна дирекція Київради з обслуговування іноземних представництв» дирекція «Труханів острів»).

«Загорода тягнеться вздовж алеї, що веде до парашутної вишки. На сьогодні паркан „довели“ до вул. Труханівської. Відгородженими від доступної для киян частини острова залишились: пункт прокату, спортивний майданчик, де відпочиваючі грали в волейбол та пейнтбол, громадські вбиральні та атракціон „Веселі гірки“, який днями знищили. Інша частина плеса (700 м) острова за течією Дніпра також готується до загородження», наголосив депутат.

Бригинець додав, що на пляж Труханового острову завезли чистий пісок, знищили частину зелених насаджень, вперше за останнє 10-річчя почистили та пофарбували громадські вбиральні, територія прибирається працівниками КП «Плесо».

«Найнахабнішим багатіям ніколи і ніщо не заважало захоплюють пляжні зони в своїх інтересах, попри те, що прибережну лінію заборонено забудовувати, адже вона належить громаді. Але це ніколи не робилось так нахабно, як в даному випадку – просто на найкращих пляжах міста», — обурився Бригинець.

 

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути