chrome firefox opera safari iexplorer

«Українську культуру» очолила племінниця міністра культури Кулиняка?

17 травня 2012 о 14:20

Після того, як 20 квітня з редакції держвидання «Українська культура» звільнився повним складом колектив журналістів, його очолила… племінниця міністра культури Михайла Кулиняка.

Про це повідомляє за результатами представлення 1000-го випуску «Української культури» у Києві медіатаблоїд «Дуся».

У таблоїді зазначається, що робота у державному журналі не така уже й завидна, що піднімали «Українську культуру» ледь не на одному ентузіазмі попередні члени колективу і видання з совкового та занудного стало цілком читабельним та цікавим.

Колишній редактор Марія Хрущак та колектив пояснювали своє звільнення тим, що перед ними поставили вимогу випускати журнал щомісяця, але грошей не вистачало навіть на випуск у квартал, не було гонорарного фонду, їх постійно годували обіцянками, тож довелося піти.

Що з журналом станеться після звільнення усієї редакції, всім київським журналістам було цікаво. І тут сюрприз – стає відомо, що «Українську культуру» очолить Оксана Гайдук, яку колишні працівники журналу називають родичкою міністра-скрипаля.

«15-го травня на моє місце призначили випускницю Інституту журналістики, племінницю міністра культури України Оксану Гайдук», – заявила на представленні 1000-го випуску вже колишній головний редактор журналу Марія Хрущак.

Судячи з сторінки Оксани Гайдук у соцмережі Facebook, дівчині десь 23-24 роки. У 2006-му вона закінчила школу № 16 у місті Кузнецьк Кемеровської області Російської Федерації.

Освіту журналіста племінниця Кулиняка отримувала в Інституті журналістики при університеті Шевченка. А своїм роботодавцем Оксана вказала дядькове Міністерство культури і туризму.

Джерело: ZIK
Розділи: Новини культури

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути