chrome firefox opera safari iexplorer

Перший курортний фестиваль влаштували у кримському Судаку

25 червня 2012 о 10:03

Перший курортний фестиваль влаштували у кримському Судаку. Відпочивальників частували напоями та національнми стравами народів, що мешкають на півострові. Завершилося дійство карнавальною ходою.

Від самого ранку у курортному Судаку спека. Утім, людей вона не лякає. Усі поспішають не на пляж, а на набережну. Там охочих частують традиційними стравами представники діаспор, які живуть у Криму.

Себе рекламують кримські татари, німці, вірмени, чехи. Після частувань -  національні танці та пісні.

На завершення фестивалю влаштували карнавальну ходу. Вулиці заполонили історичні, казкові та міфічні персонажі. Вони йшли пішки, їхали верхи та на автомобілях.

Загалом, у карнавальній ході взяли участь півтори сотні учасників. Курортний фестиваль став першим заходом у низці святкових подій, присвячених тисячі восьмисот літтю Судака. Відзначатимуть круглу дату усе літо.

Джерело: 5 канал
Розділи: Туристичні новини

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути