chrome firefox opera safari iexplorer

Пішов з життя найстарший співробітник Києво-Печерського заповідника

05 липня 2012 о 14:02

У ніч з 4 на 5 липня 2012 року родина, друзі та колеги втратили унікальну людину, яскраву особистість, невтомного професіонала, доброго та чуйного чоловіка, батька й дідуся — Віктора Миколайовича Павловського.

Найстарший співробітник Києво-Печерського заповідника на 94-му році пішов з життя, повідомляє сайт Києво-Печерського заповідника.

Ветеран Великої Вітчизняної війни до останнього дня працював художником-реставратором реставраційної майстерні творів мистецтва Заповідника. До останнього дня він жив повним життям, брав участь у громадській діяльності, навчав молодь.

Своїм завзяттям, щирістю, позитивом, працьовитістю Віктор Миколайович був прикладом для усіх оточуючих. Світла пам’ять про цю прекрасну людину назавжди залишиться в наших серцях.

Колектив Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника висловлює щирі співчуття близьким і рідним померлого.

Вічна пам'ять Віктору Миколайовичу Павловському!

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути