chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні громадськість розповість, хто і чому зірвав конкурс на посаду гендиректора Києво-Печерського заповідника

31 серпня 2017 о 13:20

Сьогодні, 31 серпня, о 16:00 в прес-центрі «Укрінформу» (вул. Б. Хмельницького, 8/16) відбудеться прес-конференція на тему: «Як забудовники та Мінкульт зірвали конкурс на посаду генерального директора Києво-Печерського заповідника?»  

Участь у прес-конференції візьмуть:

  • Олександр Федоренко, голова Конкурсної комісії
  • Олександр Куліковський, ГО «Всеукраїнська люстрація»
  • Микола Бондар, ГО «Труханівська СІч»
  • Наталія Філіпчук, ГО «Освіта дорослих»
  • Олег Однороженко, Інститут археографії та джерелознавства ім. Грушевського НАН України

Довідково

Як «Рідна країна» повідомляла раніше, конкурс на посаду генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника зайшов у глухий кут. Вчорашнє засідання, де мали би заслуховувати кандидатів на цю посаду та шляхом голосування обирати нового керівника заповідника, було проігноровано членами комісії від Мінкульту.

Нагадаємо, згідно з законодавством, нового керівника заповідника має обирати спеціальна конкурсна комісія. До неї входять три представники заповідника (які не є членами колективу), три представники від Мінкульту і три представники громадських організацій, які працюють у сфері культури.

На першому засіданні конкурсної комісії було ухвалене рішення про друге засідання, яке мало розпочатися 30 серпня 2017 р. о 14:00, де було би проведено обговорення кандидатур і відповідне голосування. Натомість вчора у зазначений час прибуло лише 5 із 9 членів комісії. Зважаючи на те, що для кворуму необхідна присутність 6 членів комісії, другого засідання конкурсної комісії не відбулося.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути