chrome firefox opera safari iexplorer

Донецьким школярам закупили електронні підручники по 2 тис грн за кожен

29 серпня 2012 о 10:11

З метою ефективного використання Інтернет-технологій в навчально-виховному процесі в кожному районі міста Донецька затверджені програми по впровадженню електронних підручників, визначено опорні закладу для реалізації програми «Електронний підручник». Про це УНН повідомили у прес-службі Донецької міськради.

Виконкомом Донецької міської ради було укладено договір № 19-08 від 25.08.2011 з ТОВ «Компанія СМІТ» на отримання 30 примірників електронних підручників, розроблених згідно програм Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України для стандартного і академічного рівнів викладання. Вартість одного підручника 2 тис. грн.

Вартість електронного підручника обумовлена тим, що це «інтелектуальна власність» колективу авторів, яка не має аналогів. Підручники отримали гриф Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, пройшли сертифікацію і мають дозвіл СЕС. Підручники не є електронними копіями звичайних шкільних підручників, до них включені розділи для практичних занять учнів, додаткові матеріали, анімація і т.д.

Електронні підручники розподілені по 3 примірника на кожен район для опорних шкіл: № № 119, 120, 135 (Будьонівський район), № № 1, 14, 17 (Ворошиловський район), № № 7, 16, 20, 35, 46 (Калінінський район), № 61, 70 (Київський район), № № 30, 92, 97, УЧК (Кіровський район), № № 55, 71 (Куйбишевський район), № № 33, 37 (Ленінський район), 114, школа їм . В.Стуса (Петрівський район), № № 124, 125 (Пролетарський район).

Вчителі шкіл отримали підручники для 10 класів з інформатики, хімії та біології.

Розділи: Новини освіти

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути