chrome firefox opera safari iexplorer

У Львові створять перший інтерактивний музей

17 листопада 2012 о 09:28

У Львові створять перший інтерактивний музейно-виставковий рестораторський комплекс. Про це повідомив заступник директора Львівського історичного музею Тарас Рудько.

Цей музей буде підрозділом Львівського історичного музею, метою якого є урізноманітнення форм і методів науково-освітньої, популяризаторської та просвітницької роботи з екскурсантами «Музею-Арсенал» за адресою вул. Підвальна, 5.

Інтерактивний музей – це новий підхід до пізнання історії через зручні ергономічні мультимедійні засоби, активні та інтерактивні методи, доступність та повноту викладу інформації. Головна ідея музею – не монолог екскурсовода і пасивний огляд експозицій, а залучення відвідувачів до взаємодії з експонатами.

Проектом передбачається поетапне пристосування підвальних приміщень міського Арсеналу, можлива відбудова вежі Поворозників (відповідно до окремо розробленої та належним чином погодженої проектної документації), впорядкування благоустрою території в контексті складеного загальноміського історичного середовища та існуючих проектів впорядкування прилеглих територій, зокрема площі Арсенальної (площі Трьох Синагог).

Проектом також передбачається встановлення відповідного виставкового (музейного) та інтерактивного (мультимедійного) обладнання, влаштування експозицій експонатів фондів з Львівського історичного музею та виготовлених на замовлення реплік автентичної історичної зброї, яка була в ужитку на історичній території України часів ІХ-ХХ ст. (мечі, шаблі, кинжали, щити, обладунки, списи, алебарди, булави, сокири, луки, арбалети, пістолети, рушниці, гармати тощо) розвиток інформаційних баз та презентацій тощо.

Вперше в Україні у стінах «Музею-Арсенал» буде представлена нова унікальна колекція української історичної та реплікаційної зброї. Також передбачається можливе відкриття майстерні із виготовлення реплікаційної, колекційної та сувенірної зброї.

Також, як зауважив Тарас Рудько, з метою урізноманітнення культурно-освітнього комплексу, інфраструктуру інтерактивного музею планується доповнити рестораторським закладом (кав’ярнею), де можна буде скуштувати смачні страви, випити кави і поласувати солодощами. Також він обслуговуватиме комплекс інших, організовуваних в стінах музею, заходів (конференцій, презентацій, зустрічей, виставок, ярмарок, аукціонів тощо).

Заступник директора Львівського історичного музею Тарас Рудько підкреслив, що у 2013 році відвідувачі вже зможуть відвідувати музей.

Джерело: ZIK
Розділи: Новини культури

15 квітня

Інші дати
15 квітня відзначають:
  • День працівників кримінального розшуку України.
  • День фахівця з радіоелектронної боротьби.
Розгорнути
Вадим Стеценко
1914 – український композитор, скрипаль, один із засновників української скрипкової школи.
Розгорнути
Аристарх Терниченко 
1886 – український агроном, економіст і громадський діяч. Видавець першого українського сільськогосподарського часопису «Рілля». Міністр землеробства УНР
Розгорнути
Народився Георгій Береговий
(1921, с. Федорівка Полтавська область – 1995) – льотчик-космонавт СРСР, двічі Герой Радянського Союзу. 26-30.10. 1968 здійснив космічний політ на космічному кораблі Союз-3.
Гетьте, думи, ви хмари осінні! То ж тепера весна золота! Чи то так у жалю, в голосінні Проминуть молодії літа? Так! я буду крізь сльози сміятись, Серед лиха співати пісні, Без надії таки сподіватись, Буду жити! Геть, думи сумні! (Леся Українка)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...