chrome firefox opera safari iexplorer

Українські скаути вдванадцяте привезуть Вифлеємське світло миру в Україну

13 грудня 2012 о 11:53

15 грудня у Відні стартує міжнародна скаутська акція «Вифлеємське Світло Миру», суть якої полягає в тому, що скаути з різних країн світу розповсюджують щороку напередодні Різдва Вогонь з Вифлеєму як символ миру, добра та Різдвяного настрою.

16 грудня 2012 в Кракові (Польща) відбудуться урочистості, під час яких Українські скаути з Організації Українських Скаутів (ОУС) отримають Вифлеємське Світло Миру і повезуть в Україну.

Цього року Вифлеємський вогонь миру був запалений, незважаючи на складну ситуації на Близькому Сході, та доставлений до Австрії у спеціальному контейнері. А вже в цю суботу, 15 грудня, на урочистій месі у одному з Віденських соборів відбудеться офіційна передача Вифлеємського Світла делегаціям скаутів з різних країн. А далі Вифлеємське Світло Миру мандрує Європою. Так його отримують словацькі скаути, які передадуть Польським харцерам.

16 грудня 2012 цього року скаути Організації Українських Скаутів вже вдванадцяте отримають Вифлеємське Світло Миру під час урочистостей в Кракові.

50-особова делегація Організації Українських Скаутів, зі Львова та Черкас та різних міст України, вирушить до Кракова, щоб прийняти участь в Урочистостях з нагоди початку Акції Вифлеємське Світло Миру та отримати Вифлеємський промінчик до своїх рук.

В ніч з 16-го на 17 грудня 2012 року Світло перетне Польсько-Український кордон і запалає в Україні. Українські скаути передадуть його українській громаді.

Завдяки скаутам Організації Українських Скаутів ОУС, Світло розповсюдиться в багатьох куточках України: в церкви і костели, державні установи, школи, сиротинці, лікарні. Впродовж останніх років ідея передачі Вифлеємського Світла Миру і його проста символіка — мир, радість, братерство і спільнота – позитивно сприйняті українською громадою.

Дуже гарною традицією є розповсюдження Вифлеємського Світла серед учнів шкіл, отже і проведення зустрічей з передачею Вифлеємського Світла Миру школам.

Далі скаути Організації Українських Скаутів ОУС передадуть Вифлеємське Світло Миру в до церков всіх конфесій.

ГАСЛО ЦЬОГОРІЧНОЇ АКЦІЇ: НЕ БІЙСЯ БУТИ ДОБРИМ !!!

Акція отримала благословення Львівського римо-католицького митрополита Архиєпископа Мечислава Мокшицького.

Прес-служба ОУС

Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути