chrome firefox opera safari iexplorer

Стадіон «Арена-Львів» хочуть демонтувати?

25 червня 2013 о 09:22

Після Євро-2012 у Львові поповзли розмови про демонтаж найамбітнішого стадіону «Арена-Львів».

Початковий кошторис будівництва був 600 мільйонів гривень, реальний виявився – 3 мільярди гривень, йдеться у сюжеті ТСН.Тиждень. 

Розмови про демонтаж з'явилися після того, як стадіон виявився збитковим. Місцевий футбольний клуб відмовляється грати на стадіоні через те, що він «не фартовий».

Під час будівництва «Арена» набралася мільйонних боргів, і далі продовжує витягувати гривні з українських кишень. Примітно й те, що «Арена-Львів» в деяких місцях вже почала сипатися, хоч після Євро-2012 минув усього лише рік.

«Утримання того стадіону коштує 20 мільйонів гривень. Ми не готові так гроші платити, не маємо звідки їх взяти. Ми вже пропонували різні варіанти. Влада поки що на жоден з них не пристала», — говорить генеральний директор ФК «Карпати» Ігор Дедишин.

Криза сягнула свого піку, коли місцеві депутати почали публічно обговорювати можливість демонтажу нового стадіону. Буцімто так дешевше, ніж кидати на вітер 20 мільйонів щороку. Проте, міська влада ще заступається за арену.

«Та ви що! Це є дитина, народжена у Львові! Її треба ростити, плекати. Це те, що прославляє Україну», — наголосив мер Львова Андрій Садовий.

Та футбол скінчився разом із чемпіонатом. А чим зароблятимуть на існування такі коштовні об'єкти після Євро-2012, ніхто не думав.

Провальні інвестиції за рік після чемпіонату тільки продовжують витягувати гроші з наших гаманців. Відтак, не вийшли на рентабельність потяги Хюндай та євроаеропорти, що були побудовані до Євро-2012.

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути