chrome firefox opera safari iexplorer

Акція «Поетичний шоколад»

Дата події:11 липня 2013 о 12:00
Місце події:Музей-квартира Павла Тичини у Києві
Більше про подію:

Як добре, що ми живемо у відкритому для спілкуванні суспільстві. Ми можемо знати, що відбувається у сусідніх країнах, в світі, обговорювати будь-які події, симпатизувати тим чи іншим людям, приєднуватися до різних ініціатив.

Зокрема, 11 липня, виявляється, справжнє свято у солодкоїжок — Всесвітній день шоколаду.

Яке відношення до цього дня й до шоколаду має Музей-квартира Павла Тичини? Відповідь: прямісіньке.

Адже усі Ви до цієї миті знали, що шоколад буває солодким, гірким, молочним, з перцем, з горішками меленими, з горішками цілими, з родзинками, з карамеллю та іншими їстівними наповнювачами.

Поклавши до рота маленький шматочок цієї солодкої спокуси, Ви відчуваєте покращення настрою, самопочуття, Ви усміхаєтеся і готові по-іншому, доброзичливіше і прихильніше сприймати не лише сьогодення, а усе життя з його випробуваннями. Але Ви (та й ми!) навіть не здогадувалися, що шоколад може бути поетичним!

Таємницю поетичного шоколаду і відкриє для Вас Музей-квартира Павла Тичини у Києві. Для цього Вам необхідно буде не проминути цей музей, коли Ви будете йти (бігти, поспішати, крокувати і т.і.) київською вулицею Терещенківською у четвер 11 липня 2013 року від 12.00 до 20.00 (саме до 20.00 музей працює щочетверга та щоп"ятниці).

P.S. До слова, у Павла Григоровича був цукровий діабет і сам він шоколаду не їв. Але завжди з радістю пригощав усіх гостей смачними цукерками.

24 грудня

Інші дати
День працівників архівних установ
Свято встановлено в Україні «…враховуючи значний внесок архівних установ України у розвиток вітчизняної науки і культури, інші сфери життя суспільства, необхідність подальшого вдосконалення архівної справи та на підтримку ініціативи працівників архівних установ…» згідно з Указом Президента України «Про День працівників архівних установ» від 30 жовтня 1998 року № 1200/98.
Розгорнути
Народився Спиридон Черкасенко
(1876, м. Новий Буг Миколаївської обл. - 1940)  - письменник, педагог, журналіст, освітньо-культурний діяч. Автор п'єс, історичних романів, оповідань, віршованої трагендії "Коли народ мовчить" та історичної драми "Северин Наливайко". Деякі його вірші покладені на музику та стали народними піснями.
Розгорнути
Народився Костянтин Данькевич
(1905, м.Одеса – 1984) – український композитор, піаніст, педагог. Автор балету «Лілея», опер «Трагедійна ніч», «Боглан Хмельницький», «Назар Стодоля», музики до театральних вистав та кінофільмів.
Розгорнути
Народився В’ячеслав Чорновіл
(1937, с.Єрки, Черкаська область – 1999) – літературний критик, публіцист, політичний діяч. Герой України.
«Однак шани заслуговує тільки той, хто шанує самого себе... Бо Україна починається з тебе.» (Вячеслав Чорновіл)
Розгорнути