chrome firefox opera safari iexplorer

У Кримському напрямку пустили додаткові поїзди

19 липня 2013 о 10:15

«Укрзалізниця» призначила додаткові поїзди у кримському напрямку та скоротила інтервал прибуття і відправлення потягів

Так, на 21 липня у напрямку Криму додатковий поїзд №231/232 Київ – Сімферополь (752 місця), а до складу поїзда 129/130 Гродно – Сімферополь на 18 та 20 липня включила 5 додаткових вагонів на 180 місць.

Також залізничники змінили періодичність курсування поїзда №296 Сімферополь – Чернівці на щоденне, раніше він курсував у окремі дні.

На «пікові» дати (22, 24, 26 та 28 серпня) додатково включено 5 вагонів до складу поїзда №129/130 Гродно-Сімферополь – це додатково 720 місць.

Так, у літній період щодоби до Криму прибуває та відправляється 99 пар цілорічних та сезонних поїздів, в середньому через кожні 14 хв.

У пікові періоди (вранці та увечері) поїзди прибувають/відправляються через кожні 6-8 хв. Таким чином залізничники скоротили інтервал прибуття та відправлення пасажирських поїздів з (до) Криму.

Зокрема, з вокзалу «Київ-Пасажирський» у напрямку Криму з 12 год. 27 хв. до 23 год. 01 хв. відправляється 14 поїздів, майже по одному поїзду щогодини.

Для виїзду відпочиваючих з Криму (з 25 по 31 серпня) на кінець літа у вільному продажу залишається 66% квитків від загальної кількості запропонованих пасажирам до усіх куточків України.

Усього на вищезазначені дати пасажирам було запропоновано майже 188 тис. місць у поїздах, що курсують з АР Крим. Станом на 18 липня реалізовано понад 63,6 тис. місць.

Як нагадує прес-служба, інформація щодо наявності вільних місць у поїздах, вартість проїзду, часу відправлення поїзда зі станції та маршрут його курсування доступна для перегляду у будь-який час у офіційній Online системі бронювання і продажу квитків http://booking.uz.gov.ua.

2 травня

Інші дати
Народився Микола Вілінський
(1888, м. Голта, Херсонська область – 1956) – український композитор, педагог. Автор симфонічних сюїт, кантат, вокально-хорових обробок українських, російських і молдавських народних пісень, романсів, камерно-інструментальних творів, а також ряду теоретичних робіт і статей. Вважається засновником баладного жанру в український фортепіанній музиці.
«Микола Миколайович Вілінський був прекрасним музикантом і прекрасною людиною. На всіх його творах лежить печать справжнього таланту і всі вони показують тонкий смак і велику професійну майстерність автора.» (Борис Лятошинський)
Розгорнути
Народився Володимир Лучицький
(1877, м. Київ – 1949) - український геолог, петрограф. Велике значення мають його роботи з вивчення Українського кристалічного щита, Криму. Відкрив родовищ графітів, каолінів. Склав гідрогеологічні та геологічні карти України.
Розгорнути