chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні розробили графічну концепцію турбренду країни

25 вересня 2013 о 13:24

Команда «ВікіСітіНоміка» спільно з дизайн-студією «Королівські митці» презентувала систему візуальної ідентичності туристичного бренду України.

До обговорення професіонали від органів виконавчої влади, туристичного бізнесу та профільних громадських організацій запропонували три графічні варіанти, засновані на концепції «і-і», повідомляє сайт «ВікіСітіНоміка».

Сьогодні варіанти системи візуальної ідентифікації України представлені для громадського обговорення. Концепція №1 ілюструє ідею «і-і замість або-або»; концепція №2 говорить про об'єднання, поєднання протилежностей, концепція №3 заснована на паралелях – мирному співіснуванні різних шляхів. З повними версіями графічних концепцій можна ознайомитися тут.

«Брендинг країни – це не тільки дизайн, – каже учасниця команди ВікіСітіНоміка Тетяна Жданова. – Це адекватна культурі країни стратегія, послідовні дії. Завдання дизайну – посилити смисли образами, позиціонувати країну «візуальною мовою».

Результатом роботи стане «бренд-бук, який включить в себе концепцію бренду і систему візуальної ідентифікації. Важливо, що візуальна частина буде базуватися на концепції».

За словами Тетяни Жданової, створену концепцію і систему візуальної ідентифікації використовуватимуть органи виконавчої влади та уповноважені ними інституції у сфері промотуризму для офіційних заходів, а також громадяни і туристичний бізнес для просування нашої країни.

На цій сторінці у Facebook можна знайти інформацію про всі активності, які відбуватимуться в процесі створення бренду. Зокрема, тут викладатимуть усі дизайнерські й інтелектуальні розробки.

Джерело: ZAXID.NET
Розділи: Туристичні новини

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути