chrome firefox opera safari iexplorer

Дискваліфікацію «Арени Львів» залишили в силі

28 листопада 2013 о 10:49

ФІФА ухвалила рішення відхилити апеляцію Федерації футболу України, залишивши в дії раніше призначені покарання: провести один матч національної збірної без глядачів, виплатити штраф (45 тис. швейцарських франків), а «Арену Львів» дискваліфікувати на п´ятирічний термін.

Повідомлення про це з´явилося сьогодні на офіційному сайті ФІФА, повідомляють Коментарі. 

Крім того, ФФУ винесено суворе попередження, яке буде враховуватися у разі майбутніх порушень.

Важливо, що санкції стосуються саме змагань в рамках ЧС під егідою ФІФА (representative team is banned from playing in the Arena Lviv stadium for the duration of the same competition). А без глядачів українська збірна зіграє перший домашній матч відбору на чемпіонат світу — 2018. З цього випливає, що на «Арені Львів» теоретично можна проводити матчі відбору Євро — 2016, а також єврокубкові поєдинки, зазначають «Коментарі».

У повідомленні йдеться про те, що санкції були застосовані після інциденту на матчі Україна — Сан-Марино, який відбувся 6 вересня у Львові. Після отримання рапорту представника ФАРЕ Дисциплінарний комітет ФІФА визнав дискримінаційну й образливу поведінку групи українських уболівальників ганебною і такою, що не відповідає дисциплінарному коду ФІФА (the committee agreed that the offensive and discriminatory actions of a group of Ukrainian supporters were shameful and a clear breach of the FIFA Disciplinary Code).

Крім того, у ФІФА посилаються на спеціальну Програму по боротьбі з расизмом та дискримінацією під час футбольних матчів.

Втім, з повідомлення точно не зрозуміло, які саме дії вболівальників були визнані образливими й агресивними. Нагадаємо, раніше ФАРЕ визнала, що не може забороняти застосування «червоно-чорних» прапорів на стадіонах. Документи цієї організації мають рекомендаційний характер.

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути