chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві створили стіну пам'яті про побиття людей Беркутом

08 грудня 2013 о 10:21

Більше ста свічок і фотографії учасників Євромайдану, до крові побитих «Беркутом» 30 листопада і 1 грудня – так виглядає імпровізована Стіна пам’яті, яка вночі з’явилася біля центрального поштамту на майдані Незалежності.

Імпровізована стіна пам’яті – знаходиться біля одного з входів на Євромайдан Більше ста свічок приніс сюди і запалив автор ідеї, активіст Михайло з Запорізької області. «Коли я приїхав до Києва – я майже нічого не знав про ці події.

Побачив ці фотографії побитих до крові людей, і спершу подумав, що це колаж з різних країн, з різних масових акцій. Коли зрозумів, що все це сталося в Києві упродовж двох днів – я був шокований. Можливо, ці свічки на стіні змусять людей замислитися, зрозуміти, що такі речі не повинні повторюватися. Якби серед цих побитих були мої близькі – я не знаю, що б я робив», – сказав Михайло Радіо Свобода.

Імпровізована стіна пам’яті – знаходиться біля одного з входів на Євромайдан, перехожі зупиняються біля неї, а то й фотографуються поруч.

Джерело: Уніан
Розділи: Суспільство

24 листопада

Інші дати
Народився Олекса Стороженко
(1806, с. Лисогори, Чернігівська область – 1874) – український письменник, етнограф, художник. Автор двотомного видання «Українські оповідання», в основі значної частини яких - народні перекази, анекдоти, прислів'я.
«Наша чудова українська врода, нагріта гарячим полуденним сонцем, навіва на думи насіння поезії та чар. Як пшениця зріє на ниві і складається у копи і скирти, так і воно, те насіння, запавши у серце й думку, зріє словесним колосом і складається у народні оповідання й легенди» (Олекса Стороженко)
Розгорнути