chrome firefox opera safari iexplorer

Вчені назвали ознаки довгожительства

22 квітня 2014 о 11:24

З огляду на те, що людство все більше стурбованості проявляє в питаннях продовження життя, вченими активніше ведуться роботи в цьому напрямку. І хоча на даний момент унікального еліксиру молодості поки не розроблено, фахівцями акумульовані відомості, які дозволяють розраховувати на довгожительство.

Згідно з однією з наукових теорій людина це потенційний довгожитель. Якщо комусь цікаво, чи входить і він в число тих, кому природою наділене довголіття, то необхідно порівняти свої здібності з тими ознаками, які на це вказують. Фахівці назвали список основних показників довгожительства.

Перше місце в цьому списку займає здатність добре зберігати рівновагу. Ця якість відображає активність ендокринної системи та повноцінну функціональність мозочка, що є відділом мозку, який контролює координацію рухів і спільну роботу всіх м’язових тканин. Завдяки правильній роботі цього відділу людина здатна зберігати фізичну активність, яка притаманна молодому віку.

На другому місці стоїть швидка реакція на зовнішні подразники. Цей показник є ще одним свідченням здоров’я нервової системи та головного мозку. Відділ мозку, який здійснює контроль над тактильними відчуттями, розташований біля рухової ділянки – позбавляючись здатності активно рухатися, що спостерігається при старінні організму, людина втрачає і можливість відчувати себе як раніше.

Далі в нашому списку досить швидка і зрозуміла мова. Чим довше вона зберігається, тим вище шанси людини на довгожительство. Швидкість мови показує присутність щирого інтересу до всього навколишнього, а подібним якістю володіють тільки розумово активні і молоді люди.

Четвертою ознакою довгого життя є впевнений потиск руки.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути