chrome firefox opera safari iexplorer

По всій Україні пройдуть одноденні військово-медичні навчання

18 вересня 2014 о 17:52

По всій Україні будуть проведені одноденні військово-медичні навчання, під час яких медики та цивільне населення відпрацюють взаємодію на випадок теракту в їхньому населеному пункті.

Про це на брифінгу в четвер заявила заслужений лікар України, радник Президента України Ольга Богомолець, передає кореспондент Укрінформу.

«Ми плануємо проведення одноденних військово-медичних тренінгів по всій Україні для всіх цивільних закладів охорони здоров'я, щоб лікарі, представники громадськості, МНС, МВС, ДТСААФ були готові на випадок терористичного акту або будь-яких несподіваних масових уражень у їхньому місті», — сказала Богомолець.

Вона додала, що спеціально створена робоча група відпрацьовує сценарний план реагування на надзвичайні події й розробляє графік проведення військово-медичних тренінгів у кожному райцентрі країни.

Для медиків, працівників МНС, МВС, ДТСААФ ці навчання будуть обов'язковими, а представники громадськості і волонтери зможуть долучитися до них на добровільній основі.

Богомолець підкреслила, що проведення цих тренінгів не має жодного стосунку до відправлення в зону АТО, а скоріше є аналогом цивільної оборони. Це також дасть змогу вивчити потенційний ресурс надання медичної допомоги в кожному населеному пункті у разі масових уражень людей. Наразі створюється єдиний медичний реєстр усіх медзакладів України, які сьогодні підпорядковані 14 різним відомствам.

Розділи: Суспільство

9 травня

Інші дати
Роман Андріяшик
1933 – український письменник, журналіст, лауреат Шевченківської премії за роман про Ю. Федьковича «Сторонець».
Розгорнути
День Перемоги
Пам’ять серця… Пам’ять сивини… Пам’ять тих, що не прийшли з війни. Пам’ять – наче квіти на броні… Сонце усміхається мені. (Микола Сингаївський)
Розгорнути
Народився Володимир Гнатюк
(1871, с.Велеснів, Тернопільська область - 1926) – український фольклорист, етнограф, мовознавець, літературознавець. Започаткував систематизоване видання фольклорних та етнографічних матеріалів («Галицько-руські анекдоти», «Галицько-руські народні легенди», «Коломийки», «Колядки та щедрівки».
Розгорнути