chrome firefox opera safari iexplorer

У світі почали рекламувати Україну. Відео

25 березня 2011 о 17:00

Відтепер в Інтернеті, на CNN, BBC та інших міжнародних телеканалах проходить кампанія під гаслом «Україна = відкритість».

Міністерство закордонних справ України та його американські партнери з телевізійної корпорації CNN презентували у Києві міжнародну інформаційно-пізнавальну кампанію «Україна = відкритість».

Її символи — дівчинка Гарнюня і хлопчик Спритко. Кліпи та інформація на спеціальному сайті знайомлять іноземців із традиціями, історією, інвестиційними можливостями та економічним потенціалом України.

Створення відеороликів та Інтернет-сторінки коштувало держбюджетові України 100 тисяч доларів США. Над образами, символами, текстами працювали майже 40 фахівців — дизайнерів, фотографів, телеоператорів, журналістів, фахівців із громадських зв'язків. Більшість із них — іноземці, котрі, як і користувачі їхнього продукту, відкривали для себе Україну.

За словами креативного директора проекту Юрія Сака, проведені у столицях ЄС рік тому соціологічні опитування засвідчили: понад 60 відсотків пересічних європейців не знають України. А та меншість, яка про Україну чула, дізналась про її існування з повідомлень у ЗМІ. Тож завданням команди, яка розробляла бренд, було — відкрити Україну світові, пояснює Юрій Сак.

Серед імен, які представлені на новому сайті, немає прізвищ політиків. Зокрема, Україну представляють боксер Віталій Кличко, співачки Джамала, Ані Лорак, Гайтана, дизайнер Олександр Мукомелов та фотограф Олександр Гайдай. Інвестиційний потенціал України представляють експерти міжнародних консалтингових компаній, науковці та бізнесмени.

У цілому, кампанія про відкриття України світові розрахована на найближчі 10 років. Серед її розділів — презентація різних музичних та мистецьких фестивалів, віртуальні прогулянки по вулицях міст («ПроГУГЛянки вулицями»), які прийматимуть матчі Євро-2012, та по місцинах, де розташовані пам'ятки історії, культури та архітектури України.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути