chrome firefox opera safari iexplorer

6 доказів того, що сміх дуже корисний

27 квітня 2015 о 12:16

Якщо у вас поганий настрій, то психологи радять підійти до дзеркала і посміхатися протягом хвилини. Таким чином мозок отримає інформацію про те, що все добре і настрій автоматично покращиться. І якщо посмішка здатна налаштувати організм на позитивне сприйняття всього навколишнього, то сміх творить просто чудеса. Про те, чому корисно сміятися, читайте нижче.

1. Сміх завжди позбавить від депресії. Всього одна хвилинка завзятого сміху замінить сеанс глибокої релаксації. Навіть якщо ви згадайте анекдот, який нещодавно вас розсмішив, рівень гормонів радості підвищиться.

2. Покращує фігуру. 10-15 хвилин сміху спалюють стільки калорій, скільки б ви спалили на 30-ти хвилинному тренуванні в спортзалі. Коли ви смієтеся, в роботу включається 80 груп м'язів! Під час сміху краще всього працюють м'язи спини і ніг (корисно для вашої постави).

3. Сміх стимулює вплив на імунну систему і надійно захищає організм від стресів. Вченими вже давно доведений той факт, що любителі посміятися значно рідше хворіють.

4. Заспокоює нерви. Сміх для організму прирівнюється до прогулянки в чудовому лісі.

5. Омолоджує шкіру. Існує міф, в який вірять багато жінок: «Якщо боїшся зморшок на обличчі — стримуй сміх». І зовсім дарма! Маска серйозності забирає всі живі емоції обличчя. Живий і щирий сміх тонізує м'язи обличчя, уповільнює процеси старіння і забезпечує приплив крові до шкіри, а значить, додаткове харчування, пружність і здоровий рум'янець.

6. Сміх корисний для серця. Вчені виявили, що веселі люди страждають серцево-судинними захворюваннями на 40 % менше, ніж похмурі.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути