chrome firefox opera safari iexplorer

6 доказів того, що сон голяка корисніший

11 березня 2015 о 07:20

Якщо ви любитель засинати, загорнувшись із головою в ковдру і одягнувши найзатишнішу і теплу піжаму, ви будете засмучені, дізнавшись, що це шкідливо. Виявляється, сон в оголеному вигляді — найкорисніший.

Представляємо вам 6 доказів на користь «голого» сну.
1. Коли ви засинаєте, температура тіла знижується. Це необхідно для здорового сну, сон в прохолоді — міцний і відновлює сили. Піжама, особливо якщо вона м'яка і затишна, як плюшевий ведмедик, впливає на природний порядок речей. Ви не можете нормально охолонути, щоб заснути міцно і якісно.

2. Сон без одягу дуже корисний для здоров'я жіночих статевих органів. Жінки, у яких часто буває молочниця, повинні спати без спідньої білизни. Це перешкоджає розмноженню бактерій і грибків.

3. Сон голяка підніме вашу впевненість у собі і сексуальність на новий рівень. Пари, які сплять разом без одягу, насолоджуються активним сексуальним життям, і це логічно.

4. Сон без одягу зменшує кількість гормону кортизолу в крові. Це гормон стресу, який сприяє накопиченню жиру в області живота. Вся справа в тому, що сон голяка зменшує кількість нічних пробуджень, під час яких відбувається різкий викид кортизолу в кров.

5. Вибираючи сон без одягу, ви отримуєте додаткову дозу гормону окситоцину. Цей гормон знижує рівень стресу, запобігає виникненню раку, уповільнює запальні процеси в організмі. Завдяки окситоцину ви будете спокійніше, вас не буде переслідувати депресія.

6. Наранок ви будете почувати себе набагато чистішим. Якщо ви спите в прохолоді і без одягу, про нічноу пітливість і мови бути не може. Вам достатньо буде просто вмиватися вранці, ефект вечірньої чистоти після душу збережеться до самого ранку.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути