chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка-ярмарок традиційного народного мистецтва

Дата події:30-31 травня 2015 р.
Місце події:НЦНК «Музей Івана Гончара» Адреса: Київ, вул. Лаврська, 19 Добиратися автобусом №24 або тролейбусом №38 від станції метро «Арсенальна» до кінцевої зупинки. Тел. (044) 280 52 10, 288 92 68 E-mail: info@honchar.org.ua
Більше про подію:

30—31 травня 2015 року з 11:00 до 18:00 на подвір'ї Музею Івана Гончара триватиме виставка-ярмарок традиційного народного мистецтва з нагоди святкування Дня Києва та до Зелених свят.

Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара» вітає всіх із Днем Києва та із Зеленими святами та запрошує відвідати святковий ярмарок.

Відчути смак давньої традиції ви зможете в автентичних виробах, зроблених вправними руками та щирою душею народних майстрів з різних регіонів України, які будуть представлені на ярмарку традиційного народного мистецтва на подвір’ї музею.

Тут можна буде оглянути та придбати: гончарні вироби, ткані та вишивані речі, взуття; головні убори, килими, вироби з соломи, бісеру, дерева; дитячі іграшки, ляльки-мотанки, писанки, твори малярства, книги та ін. А також Ви зможете поспілкуватися з народними майстрами, відвідати різноманітні майстер-класи.

В Музеї можна буде відвідати виставку-інсталяцію «Zincir: ланки пам’яті», присвячену до Дня скорботи та пам’яті жертв геноциду (депортації) кримськотатарського народу, скоєного тоталітарним режимом 18 травня 1944 року.

Крім того, діятиме виставка «Життя мамаївської кобзи» у рамках фестивалю «Кобзарська Трійця – 2015». Ця виставка – спроба відповісти на питання, куди подівся інструмент Козака Мамая – аналог сучасної гітари, і чому його місце в українській музичній традиції тривалий час залишалося вільним.

Під час ярмарку відбудеться благодійний аукціон творів народного мистецтва. Отримані кошти будуть використані на потреби української армії.

Захід проводиться в рамках Мистецької Оборонної Толоки “Захистимо Батьківщину Разом!”.

Джерело: Рукотвори

27 квітня

Інші дати
Народився Олександр Беретті
(1816, м.Петербург, Росія – 1895) – український та російський архітектор, син Вікентія Беретті. Участник проектування Володимирського собору в Києві. За проектами Олександра Беретті збудовано 23 будівлі в ряді міст України. За проектами його батька Вікентія Беретті (14.06.1781 – 1842) в Києві збудовані будівлі Київського університету, обсерваторії і інституту благородних дівиць (нині Жовтневий палац).
Зелена піна лісу молодого Дрімотно плеще, як на морі шум. Блакитні тіні впали на дорогу, Заворожили мудрі бджоли ум. Стоять дуби замислено і строго. Тут — перейшовши молодий самум — Собі поставлю келію убогу, Щільник пахучий для останніх дум. (Максим Рильський)
Розгорнути