chrome firefox opera safari iexplorer

Український хореограф везе до Києва перфоманс, який зірвав овації у Франції

10 червня 2015 о 14:00

12 і 13 червня в Києві відбудеться прем'єра роботи молодого перформера-дослідника — Віктора Рубана — «Pul-tion-sa du coeur, po-tem qui le-par»/ «Пуль-ція-са серця, тм-ри який рит-гово». Подія відбудеться в Центрі Науки і Мистецтв «DIYA» на базі Національного Центру «Мала академія наук України», Кіностудія ім. О. Довженка (пр-т Перемоги, 44)

Віктор Рубан – хореограф-дослідник, перфомер, танцівник, куратор і тренер. Випускник практичної магістерської програми "EXERCE 11/13 — хореографічне дослідження і перфоманс "на базі Національного Хореографічного Центру в місті Монпельє (Франція) та Університету ім. Поля Валері (Монпельє 3).

«Pul-tion-sa du coeur, po-tem qui le-par» (інтерактивний дует) є дипломною роботою Віктора, в 2013 році вона була представлена французькому глядачеві в місті Монпельє (Франція) і зірвала бурхливі овації в тому числі від професійної спільноти. Цей перформанс неодмінно буде дуже цікавим як для досвідчених хореографів, так і для нового глядача.

Рубан брав участь у численних українських та міжнародних танцювальних перформанс-проектах, має багаторічний професійний досвід і закордону практичну освіту. Також він неодноразово був запрошений і працював у різноманітних проектах у співпраці із зарубіжними колегами з Франції, Польщі, Бразилії, Великобританії, Іспанії, Туреччини, Португалії, Лівану, Норвегії, США, Канади, Сирії, Голландії, Литви, Південної Кореї, Німеччини, Білорусі та Росії.

Джерело: gazeta.ua
Розділи: Новини культури

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути