chrome firefox opera safari iexplorer

Укрзалізниця запустить швидкісний інтернет в потягах Інтерсіті

08 липня 2015 о 13:02

Укрзалізниця оголосила про перехід до фінальної стадії впровадження швидкісного інтернету в потягах Інтерсіті, який дозволить пасажирам користуватися мережею протягом всієї мандрівки. Провайдером інтернет-доступу стала компанія Інтертелеком.

Вже сьогодні на двох поїздах HYUNDAI Rоtem в тестовому режимі відбувається надання послуги доступу до всесвітньої мережі. Впровадження послуги Wi-Fi на всіх поїздах Інтерсіті та Інтерсіті+ буде реалізовано до кінця серпня 2015 року, повідомили в прес-службі Укрзалізниці.

Доступ до мережі інтернет буде забезпечено у всіх одиницях рухомого складу Української залізничної швидкісної компанії: 10 поїздах HYUNDAI Rotem, 2 поїздах ЕКр-1 “Тарпан” та 2 поїздах локомотивної тяги виробництва ПАТ “Крюківський вагонобудівний завод”. При цьому покриття мережі на маршруті курсування поїздів буде забезпечено на рівні не нижче90%.

У швидкісних поїздах використовується унікальне для України сертифіковане обладнання, що дозволяє отримати стабільний високоякісний доступ до мережі інтернет навіть при пересуванні на високій швидкості на всій мережі курсування Інтерсіті+ та Інтерсіті. За період досліджень було проведено випробування п’яти варіантів технічної реалізації обладнання, з яких обрано варіант з найкращими технічними характеристиками. Для синхронізації та належного монтажу обладнання на рухомий склад виконано суттєвий обсяг робіт його розробником та виробником – компанією HYUNDAI Rotem.

Тестування здійснено за всіма напрямками курсування поїздів Інтерсіті+ та Інтерсіті. На кожному рейсі понад 100 пасажирів одночасно працювали в мережі інтернет, і тестова експлуатація продемонструвала можливість надання послуг зв’язку на хорошому рівні.

Нещодавно ми писали про плани Укрзалізниці щодо переходу на використання сонячної енергії для опалення вагонів у депо.

Джерело: inspired
Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути