chrome firefox opera safari iexplorer

Що вплинуло на показник України у Глобальному індексі миру 2015 (відео)

02 серпня 2015 о 14:10

Обрі Фокс, директор американського офісу Інституту Економіки та Миру, пояснив, чому у Глобальному індексі миру Україна посіла 150-те місце зі 162-х.

«Ми використовуємо 23 різних показники при визначенні місця для країни, при цьому найважливіший із них — відсутність страху перед насиллям», — пояснює Фокс. «Кожна країна, що воює зі своїми сусідами, автоматично отримує найгірший бал рейтингу – 5. Його, зокрема, отримали Росія та Сирія. Аби це змінити і повернутися на позитивний шлях мирного розвитку, Україні потрібно позбуватися корупції, покращувати урядування та бізнес-клімат».

Кілька днів тому Інститут Економіки та Миру з офісами у Нью-Йорку, Мехіко та Сіднеї оприлюднив новий звіт, Глобальний індекс миру 2015. Україна, Росія, Сирія, Північна Корея, Ліван та Азербайджан були названі найгіршими країнами за показником «відносини з сусідами». Їм поставили – оцінку 5 (найнижчий бал, де 1 є найвищим).

Джерело: Хрещатик
Розділи: Суспільство

2 травня

Інші дати
Народився Микола Вілінський
(1888, м. Голта, Херсонська область – 1956) – український композитор, педагог. Автор симфонічних сюїт, кантат, вокально-хорових обробок українських, російських і молдавських народних пісень, романсів, камерно-інструментальних творів, а також ряду теоретичних робіт і статей. Вважається засновником баладного жанру в український фортепіанній музиці.
«Микола Миколайович Вілінський був прекрасним музикантом і прекрасною людиною. На всіх його творах лежить печать справжнього таланту і всі вони показують тонкий смак і велику професійну майстерність автора.» (Борис Лятошинський)
Розгорнути
Народився Володимир Лучицький
(1877, м. Київ – 1949) - український геолог, петрограф. Велике значення мають його роботи з вивчення Українського кристалічного щита, Криму. Відкрив родовищ графітів, каолінів. Склав гідрогеологічні та геологічні карти України.
Розгорнути