chrome firefox opera safari iexplorer

28-й Український тиждень моди

Дата події:16-21 березня 2011 р.
Місце події:Київ, Мистецький Арсенал
Більше про подію:

У рамках Ukrainian Fashion Week свої колекції prêt-a-porter сезону осінь-зима 2011-12 покажуть 50 дизайнерських марок, 36 із них представлять перші лінії своїх брендів. 14 дизайнерів візьмуть участь у проектах New Names та Fresh Fashion.

Міжнародну програму UFW очолив Мауріціо Аскеро, в арсеналі якого — колосальний досвід роботи на фешн-ринках Італії, Росії та Казахстану.

Цього разу в рамках міжнародної програми Український тиждень моди відвідають спеціальні гості: французька супермодель Джі Діенг (Dji Dieng), головний редактор російського журналу Glamour Алла Белякова, італійський байєр і фешн-консультант Алессандра Дайнеллі (Alessandra Dainelli), засновник GFM, фешн-консультант Рональд Денис (Ronald Denis) (Бельгія), всесвітньо відомий трендсеттер, голландський фешн-консультант Лі Еделькорт (Li Edelkoort), фешн-редактор італійського журналу La Repubblica Рената Фонтанелла (Renata Fontanelli), блогер vogue.ru Віталій Козак, власники concept-store ra (Бельгія) Анна Кушнєрова і Роман Брау.

Крім показів до програми Ukrainian Fashion Week увійшло безліч подій, які відбуваються поза подіумом: прес-конференції, круглі столи, семінари та інше.

Родзинкою стане відкриття на майданчику Мистецького Арсеналу виставки «Від готики до модерну. Історія європейської моди XV — XIX століть».

Крім того, навесні стартує проект Kiev Fashion Park, у рамках якого в парках Києва будуть встановлені скульптури та інсталяції найкращих українських скульпторів, а також лави для відпочинку, ескізи до яких розробляли українські дизайнери.

Організатори прогнозують, що цього разу безпосередніми учасниками UFW стане більш як 25 000 гостей. Це фахівці у сфері моди, баєри, клієнти дизайнерів та представники ЗМІ.

Трансляцію Щоденників Ukrainian Fashion Week буде вести телеканал ТЕТ, а на World Fashion Channel можна буде переглядати Український тиждень моди в повному обсязі.

Джерело: УНІАН

28 червня

Інші дати
Народилася Галина Вігурська
(1909, с. Юлинці Вінницької обл. - 1990) -  українська письменниця. Перекладала з білоруської, польської, російської мов (твори Якуба Коласа, В. Бикова, П. Бровки).
Розгорнути
Народився Андрій Роміцин
(1909, с. Труфанівська, Росія - 1990) -  український кінознавець. Кандидат мистецтвознавства. Твори: "Кіно і сучасність", "Мистецтво екрана", "Життя та герої екрана".
Розгорнути
27 — 28 червня 1663 р. – Чорна рада у Ніжині
загальна козацька рада, яка збиралася для вирішення стратегічних птань, коли між старшинами не було одностайності. Рада була скликана для обрання гетьмана Лівобережної України. В 1663 році після зречення Юрія Хмельницького в Україні розпочався період громадянської війни ( «Руїна»). Чорна рада 1663 року обрала гетьманом Івана Брюховецького. Участь у Чорній раді брали не тільки козаки,  але селяни і міщани – «чернь», які також мали право голосу.  
Тече вода в синє море, Та не витікає, Шука козак свою долю, А долі немає. (Тарас Шевченко)
Розгорнути
Битва під Берестечком (28 червня – 10 липня 1651)
найбільший бій Хмельниччини, який вібувся між Військом Запорізьким під командуванням Богдана Хмельницького спільно з союзним йому кримськотатарським військом та армією Речі Посополитої.
Розгорнути

Новини Дивитися всі