chrome firefox opera safari iexplorer

28-й Український тиждень моди

Дата події:16-21 березня 2011 р.
Місце події:Київ, Мистецький Арсенал
Більше про подію:

У рамках Ukrainian Fashion Week свої колекції prêt-a-porter сезону осінь-зима 2011-12 покажуть 50 дизайнерських марок, 36 із них представлять перші лінії своїх брендів. 14 дизайнерів візьмуть участь у проектах New Names та Fresh Fashion.

Міжнародну програму UFW очолив Мауріціо Аскеро, в арсеналі якого — колосальний досвід роботи на фешн-ринках Італії, Росії та Казахстану.

Цього разу в рамках міжнародної програми Український тиждень моди відвідають спеціальні гості: французька супермодель Джі Діенг (Dji Dieng), головний редактор російського журналу Glamour Алла Белякова, італійський байєр і фешн-консультант Алессандра Дайнеллі (Alessandra Dainelli), засновник GFM, фешн-консультант Рональд Денис (Ronald Denis) (Бельгія), всесвітньо відомий трендсеттер, голландський фешн-консультант Лі Еделькорт (Li Edelkoort), фешн-редактор італійського журналу La Repubblica Рената Фонтанелла (Renata Fontanelli), блогер vogue.ru Віталій Козак, власники concept-store ra (Бельгія) Анна Кушнєрова і Роман Брау.

Крім показів до програми Ukrainian Fashion Week увійшло безліч подій, які відбуваються поза подіумом: прес-конференції, круглі столи, семінари та інше.

Родзинкою стане відкриття на майданчику Мистецького Арсеналу виставки «Від готики до модерну. Історія європейської моди XV — XIX століть».

Крім того, навесні стартує проект Kiev Fashion Park, у рамках якого в парках Києва будуть встановлені скульптури та інсталяції найкращих українських скульпторів, а також лави для відпочинку, ескізи до яких розробляли українські дизайнери.

Організатори прогнозують, що цього разу безпосередніми учасниками UFW стане більш як 25 000 гостей. Це фахівці у сфері моди, баєри, клієнти дизайнерів та представники ЗМІ.

Трансляцію Щоденників Ukrainian Fashion Week буде вести телеканал ТЕТ, а на World Fashion Channel можна буде переглядати Український тиждень моди в повному обсязі.

Джерело: УНІАН

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути