chrome firefox opera safari iexplorer

Фестиваль «Вікенд у Каннах»

Дата події:1-4 грудня 2011 р.
Місце події:столичний кінотеатр "Київ"
Більше про подію:

У програмі — найкращі хіти і прем'єри міжнародного Каннського кінофестивалю.

Зокрема, це фільм Гавр фінського режисера Акі Каурісмякі, що отримав цього року Приз ФІПРЕССІ Каннського МКФ. Картина розповідає історію про людяність в епоху іммігрантських чвар, повідомили Корреспондент.net у компанії Артхаус Трафік.

Також показуватимуть засновану на реальних подіях іронічну драму сестер Дельфін та Мюріель Кулен 17 дівчат. Фільм пропонує глядачам несподіваний погляд на питання підліткової вагітності.

У гостросюжетному бойовику Стефана Рібожа Загін особливого призначення героїню відомої актриси Даян Крюгер викрадають таліби.

Романтична комедія Жака Перреара Крутий поворот вже встигла підкорити українського глядача цього літа на Одеському міжнародному кінофестивалі.

А спортивна драма Режиса Варньє Фінішна пряма про тандем колишньої ув'язненої та сліпого легкоатлета змусить повірити, що в житті ніколи не пізно почати все з нового старту.

Спеціальною подією Вікенду в Каннах, за словами організаторів, цього року стануть покази на честь культової французької актриси Наталі Бай, яка особисто відвідає столицю України і представить київській публіці картини зі своєю участю — короткометражний кіно-альбом 5 портретів Наталі Бай (2011) і титуловану стрічку 2005 року Молодий лейтенант, за роль в якій актриса отримала французький Оскар — премію Сезар.

По Каннській червоній доріжці в Києві пройдуть: Наталі Бай, режисер і лауреат премії Оскар Режис Варньє, що в 1999 році зняв франко-українську стрічку Схід-Захід. Також Стефан Рібожа й Жан-Люк Перреар — представники молодого покоління французьких режисерів, кожен з яких представить українській публіці свій перший повнометражний фільм.

12 липня

Інші дати
Народився Петро Тронько
(1915, с.Заброди Харківської обл. - 2011) - історик, академік, державний діяч. Сприяв створенню Музею народної архітектури та побуту в Пирогові, відновленню Золотих воріт, Михайлівського Золотоверхого та Успенського соборів у Києві; керував роботою над створенням 26-томної "Історії міст і сіл Української РСР".
Розгорнути
День Святих апостолів Петра і Павла
«Як на Петрів день спека, то на Різдво мороз. Коли на Петра сльота, влітку буде багато болота». (Народні прикмети)
Розгорнути
Народився Антін Синявський
1866, м.Біла Церква - 1951) – український  політичний і громадський діяч, історик, економіст, педагог. Автор праць «Економічний район та економічний ландшафт», «Близький Схід і Україна» та ін.  
Розгорнути
Народився Олександр Мельников
(1889 , м. Мезень, Росія - 1958) - український хірург і онколог, займався лікуванням захворювань черевної порожнини, газової інфекції тощо.
Розгорнути