chrome firefox opera safari iexplorer

«Франко Фест» презентує літературно-музичний проект «Зів’'яле листя»

Дата події:28-29 листопада 2012 р.
Місце події:Львів, Арт-кав'’ярня «Квартира, 35» (вул. Вірменська, 35. «Дзиґа», 2-ий поверх)
Більше про подію:

28-29 листопада о 20:00 в арт-кав'’ярні «Квартира, 35» (вул. Вірменська, 35. «Дзиґа», 2-ий поверх) відбудеться літературно-музичний проект «Франко Фесту» «Зів'’яле листя».

За словами організаторів, вечір поєднуватиме музику, поезію і театральні імпровізації.

«Перша акція буде 28-29 листопада у Львові. Подібні проекти «Франко Фесту» відбудуться також у Києві, Івано-Франківську та Дрогобичі», – розповів директор фестивалю Остап Походжай.

Організатори наголошують, що культурний проект «Франко Фест» розширює свою діяльність.

Тепер він триватиме не тільки три дні влітку, а протягом всього року.

Плануються здійснювати літературні зустрічі, театральні вистави, імпровізації, концерти, виставки, перформанси та інші заходи задля створення тієї України, про яку мріяв Іван Франко.

Програма

28 листопада, середа:
· Розмова про Франка: Юрко Кучерявий та Ярослав Грицак.
· Концерт рок-гурту «КораЛЛі» з Івано-Франківська. Спеціально для «Франко Фесту» хлопці з «КораЛЛів» підготували кілька пісень на слова письменника. Будуть також читати вірші і обіцяють зіграти свої відомі треки.

29 листопада, четвер:
· Театр «Альтер» (м. Дрогобич) представляє «Impro» (театральні імпровізації) на тему Франка та й не тільки. Актори просять глядачів принести свої улюблені книги.
· літературно-джазовий вечір із музикантами «Jazz Club.Lviv»

Нагадаємо, що «Франко Фест» вперше відбувся 27-29 липня 2012 року у Нагуєвичах, рідному селі Івана Франка. Протягом трьох днів на трьох сценах фестивалю виступали відомі українські музичні гурти, відбувалися перфоманси, театральні виступи та читання Франка відомими українськими письменниками, істориками, літературознавцями.

Вхід: 50 грн., для членів Етноклубу і «Jazz Club.Lviv» – 25 грн.

Контакти: frankofest2012@gmail.com, тел. 0685409160, 0637011978

трейлер фестивалю: http://vimeo.com/47598097

Молодіжна інформаційна спільнота «СІЛЬ»

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути