chrome firefox opera safari iexplorer

ІІ Літня літературна школа на Закарпатті

Дата події:1-6 серпня 2011 р.
Місце події: Навчально-оздоровча база «Синевир» (Закарпаття)
Більше про подію:

1-6 серпня поблизу легендарного озера Синевир відбудеться ІІ Літня літературна школа, яку другий рік поспіль організовує Літературний клуб «Маруся».

У Літшколі візьмуть участь відомі письменники, культурні менеджери та видавці. Реєстрація учасників триває до 20 липня включно.

Головна ідея проекту — навчити молодих митців основам успіху в літературі, надати знання і практичні навички з літературної майстерності й менеджменту, особливостей літпроцесу в Україні.

Участь у літшколі можуть взяти молоді особи віком 18-30 років з усіх регіонів України, які бачать своє майбутнє в літературі та вже мають певні успіхи у цій сфері.

Під час Літшколи відомі письменники, літературні менеджери і видавці проведуть тренінги, лекції, майстер-класи, дискусії. Також у програмі — поетичні вечори, кінопокази на мистецьку тематику та різноманітні рольові ігри.

Тренерами на Літшколі будуть майстри своєї справи, професіонали з багаторічним досвідом:

· Завен Баблоян — видавець, перекладач, літературний менеджер

· Олександр Гаврош — письменник, журналіст

· Олександр Ірванець — письменник, сценарист, публіцист

· Богдана Матіяш — поетеса, літературний критик

· Антон Санченко — письменник, публіцист

· Стронґовський — поет, перекладач, дизайнер, літературний менеджер

Для того, щоб взяти участь у проекті, потрібно заповнити реєстраційну анкету. Реєстрація триває до 20 липня включно. Відбір буде на конкурсній основі. Всього Оргкомітет відбере 25 учасників.

Після закінчення Літшколи друком вийде «АЛЬМАНАХ Літньої літературної школи», до якого увійдуть кращі твори учасників проекту.

Організатори забезпечують проживання і харчування. Організаційний внесок кожного учасника — 300 грн.

Джерело: Буквоїд

28 травня

Інші дати
Народився Максиміліан Волошин (Кирієнко-Волошин)
(1877, м. Київ – 1932), російський поет і художник українського походження, перекладач. Представник символізму і акмеїзму, в поезії та малярстві відобразив історію та природу Криму.
Припаду я к острым щебням, к серым срывам размытых гор, Причащусь я горькой соли задыхающейся волны, Обовью я чобром, мятой и полынью седой чело. Здравствуй, ты, в весне распятый, мой торжественный Коктебель! (Максиміліан Волошин).
Розгорнути