chrome firefox opera safari iexplorer

ІІ Міжнародний музичний фестиваль «О-FEST 2014»

Дата події:31 травня та 1 червня 2014 р.
Місце події:м. Буча та м. Київ (Національна оперета України)
Більше про подію:

Київський національний академічний театр оперети запрошує киян та гостей міста відвідати другий Міжнародний музичний фестиваль «О-FEST 2014».

Організатори зазначають, що темою «О-FEST 2014» є оперета і традиційна музика країн-учасниць фестивалю. Подія гармонійно поєднає класичний та «open-air» формат.

Цього року у фестивалі братимуть участь провідні артисти, музиканти та диригенти з 15 країн світу: України, Австрії, Болгарії, Грузії, Естонії, Казахстану, Китаю, Литви, Польщі, Румунії, Словаччини, Туреччини, Угорщини, Хорватії та Японії. Хедлайнер заходу – відома співачка та композитор Джамала.

Так, 31 травня о 12:00 у центральному парку м. Буча відбудеться відкриття фестивалю, а також: виставка народних ремесел та виставка картин сучасних художників, літературно-музичний діалог «PoezoFonia», виступи музичних та танцювальних колективів, концерт камерних ансамблів, майстер-класи, кулінарні презентації, розваги та чимало новацій.

1 червня о 17:00 у Національній опереті України, за адресою: вул. Червоноармійська, 53/3, розпочнеться концертно-розважальна програма за участю: ансамблю грузинського народного танцю «Ібєрієлі», артистів Грузинського культурно центру, фольклорного колективу «Cни доріг», студентів Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, артистів та музикантів Національної оперети.

У програмах гранд-концертів – арії та дуети з найвідоміших оперет у виконанні світових зірок та традиційна музика тієї країни, артисти якої беруть участь у «O-FEST 2014».

Серед почесних гостей – Надзвичайні і Повноважні Посли країн-учасниць фестивалю, відомі артисти, музиканти, провідні політичні, культурні та громадські діячі.

Музично-театральний проект, заснований Національної оперетою України і Бучанською міською радою, проходитиме за підтримки Міністерства культури України та Департаменту культури Київської міської державної адміністрації.

Джерело: Сайт КМДА

17 квітня

Інші дати
Григорій Давиденко
1921 – льотчик, учасник Другої світової війни, Герой Радянського Союзу. Здійснив 215 бойових вильотів, провів 13 повітряних боїв.
Розгорнути
Народився Микита Хрущов
(1894, с. Калинівка, Росія - 1971) – радянський державний діяч, керівник Комуністичної партії УРСР (1938 – 1947), перший секретар КПРС (1953—1964).
Цвіте терен, цвіте терен, А цвіт опадає. Хто в любові не знається - Той горя не знає. (Українська народна пісня)
Розгорнути