chrome firefox opera safari iexplorer

ІІ Міжнародний музичний фестиваль «О-FEST 2014»

Дата події:31 травня та 1 червня 2014 р.
Місце події:м. Буча та м. Київ (Національна оперета України)
Більше про подію:

Київський національний академічний театр оперети запрошує киян та гостей міста відвідати другий Міжнародний музичний фестиваль «О-FEST 2014».

Організатори зазначають, що темою «О-FEST 2014» є оперета і традиційна музика країн-учасниць фестивалю. Подія гармонійно поєднає класичний та «open-air» формат.

Цього року у фестивалі братимуть участь провідні артисти, музиканти та диригенти з 15 країн світу: України, Австрії, Болгарії, Грузії, Естонії, Казахстану, Китаю, Литви, Польщі, Румунії, Словаччини, Туреччини, Угорщини, Хорватії та Японії. Хедлайнер заходу – відома співачка та композитор Джамала.

Так, 31 травня о 12:00 у центральному парку м. Буча відбудеться відкриття фестивалю, а також: виставка народних ремесел та виставка картин сучасних художників, літературно-музичний діалог «PoezoFonia», виступи музичних та танцювальних колективів, концерт камерних ансамблів, майстер-класи, кулінарні презентації, розваги та чимало новацій.

1 червня о 17:00 у Національній опереті України, за адресою: вул. Червоноармійська, 53/3, розпочнеться концертно-розважальна програма за участю: ансамблю грузинського народного танцю «Ібєрієлі», артистів Грузинського культурно центру, фольклорного колективу «Cни доріг», студентів Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, артистів та музикантів Національної оперети.

У програмах гранд-концертів – арії та дуети з найвідоміших оперет у виконанні світових зірок та традиційна музика тієї країни, артисти якої беруть участь у «O-FEST 2014».

Серед почесних гостей – Надзвичайні і Повноважні Посли країн-учасниць фестивалю, відомі артисти, музиканти, провідні політичні, культурні та громадські діячі.

Музично-театральний проект, заснований Національної оперетою України і Бучанською міською радою, проходитиме за підтримки Міністерства культури України та Департаменту культури Київської міської державної адміністрації.

Джерело: Сайт КМДА

28 червня

Інші дати
Народилася Галина Вігурська
(1909, с. Юлинці Вінницької обл. - 1990) -  українська письменниця. Перекладала з білоруської, польської, російської мов (твори Якуба Коласа, В. Бикова, П. Бровки).
Розгорнути
Народився Андрій Роміцин
(1909, с. Труфанівська, Росія - 1990) -  український кінознавець. Кандидат мистецтвознавства. Твори: "Кіно і сучасність", "Мистецтво екрана", "Життя та герої екрана".
Розгорнути
27 — 28 червня 1663 р. – Чорна рада у Ніжині
загальна козацька рада, яка збиралася для вирішення стратегічних птань, коли між старшинами не було одностайності. Рада була скликана для обрання гетьмана Лівобережної України. В 1663 році після зречення Юрія Хмельницького в Україні розпочався період громадянської війни ( «Руїна»). Чорна рада 1663 року обрала гетьманом Івана Брюховецького. Участь у Чорній раді брали не тільки козаки,  але селяни і міщани – «чернь», які також мали право голосу.  
Тече вода в синє море, Та не витікає, Шука козак свою долю, А долі немає. (Тарас Шевченко)
Розгорнути
Битва під Берестечком (28 червня – 10 липня 1651)
найбільший бій Хмельниччини, який вібувся між Військом Запорізьким під командуванням Богдана Хмельницького спільно з союзним йому кримськотатарським військом та армією Речі Посополитої.
Розгорнути

Новини Дивитися всі