chrome firefox opera safari iexplorer

ІI Національний конгрес «Благодійна Україна»

Дата події:16 грудня 2011 о 04:00
Місце події:Київ, Міський будинок вчителя (вул. Володимирська, 57)
Більше про подію:

15 грудня 2011 року в Києві у Міському будинку вчителя (вул. Володимирська, 57) пройде ІI Національний конгрес «Благодійна Україна», організований ВБО «Асоціація благодійників України».

Мета конгресу – запровадження формату систематичного суспільного діалогу щодо розвитку благодійності в Україні, відкрите обговорення проблем, які гальмують ефективну діяльність вітчизняних благодійних організацій, вироблення консолідованих рішень, скерованих на розвиток благочинної сфери в Україні.

До участі в конгресі запрошуються представники благодійних та недержавних інституцій, які займаються розвитком та підтримкою благодійності в Україні, наукових та освітніх установ, вітчизняного бізнесу, ЗМІ, а також міжнародних організацій, які підтримують доброчинність в Україні.

У рамках конгресу відбудеться публічна дискусія «Благодійність – 2011: підсумки, тенденції, виклики», під час якої будуть оприлюднені результати експертного опитування «Благодійність – 2011: Україна»; пройдуть круглі столи та майстер-класи.

Однією із складових конгресу стане публічна презентація найбільш ефективних і суспільно резонансних благодійних проектів та ініціатив, які були реалізовані в Україні. Свою роботу, зокрема, презентують переможці V Національного конкурсу «Благодійник року» і члени Асоціації благодійників України.

До участі в конгресі запрошуються всі бажаючі.

Зареєструватися можна за телефоном (044) 537-12-80, або за електронною адресою: vbo.abu@gmail.com.

Програма конгресу «Благодійна Україна» — vboabu.org.ua/img/forall/Program2011.doc

31 жовтня

Інші дати
Міжнародний день Чорного моря
Це свято відзначається в день, коли в 1996 році шість причорноморських країн - Болгарія, Румунія, Туреччина, Грузія, Росія і Україна - підписали Стратегічний план дій з реабілітації і захисту Чорного моря.
Розгорнути
Народився Михайло Злобинець (кобзар Домонтович)
(1883, м. Золотоноша, Черкаська область – 1933 ?) – культурно-освітній діяч, поет, бандурист. Організатор та керівник ансамблю бандуристів, майстер з виготовлення бандур. Автор «Самовчителя гри на кобзі або бандурі», збірника творів для бандури.
Розгорнути
Народився Микола Кибальчич
(1853, м. Короп, Чернігівська область - 1881) – винахідник і революціонер-народник. Автор схеми першого у світі реактивного літального апарату. Страчений за співучасть у замаху на імператора Олександра II.
Розгорнути