chrome firefox opera safari iexplorer

Конференція “Творча спадщина Івана Огієнка в контексті сучасних українських реалій”

Дата події:15 січня 2013 о 10:00
Місце події:Інститут філософії (вул.Трьохсвятительська, 4), ауд. 318.
Більше про подію:

З нагоди завершення проголошеного Верховною Радою України ювілейного Огієнківського року – 130-річчя від дня народження і 40-річчя від дня упокоєння – 15 січня в Інституті філософії НАН України при співорганізаторстві товариства «Просвіта» і Кам’янець-Подільського університету ім.І.Огієнка проводиться наукова конференція «Творча спадщина Івана Огієнка (митрополита Іларіона) в контексті сучасних українських реалій».

До конференції видрукувано науковий збірник «Іван Огієнко (митрополит Іларіон) – патріот, вчений, богослов».

Організатори запрошують взяти участь в роботі конференції і заявити заздалегідь про можливу тему виступу.

Телефон для довідки: (044) 2790418; 2705173; 5340639.

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути