chrome firefox opera safari iexplorer

Лекція «Від Аскольда до Володимира»

Дата події:25 листопада 2012 о 17:00
Місце події:Церква Св. Миколая на Аскольдовій могилі (Петрівська алея 1)
Більше про подію:

Відбудеться третя зустріч в рамках освітньо-музичного циклу «Перший християнський князь», який організовує і проводить Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова.

Лекція «Від Аскольда до Володимира» буде присвяченою князю Аскольду як першому хрестителю Русі, княгині Ользі і її ролі у християнізації та релігійній реформі Володимира Великого.

Лектор – магістрант релігієзнавства Інституту філософської освіти і науки НПУ імені М.П. Драгоманова Сергій Савченко.

Музичний частина заходу відбудеться за участі всесвітньовідомого органіста народного артиста України Володимира Кошуби та лауреатки міжнародних конкурсів Мар’яни Головко (вокал, меццо-сопрано).

Освітньо-музичний проект «Перший християнський князь» представляє собою органічне поєднання лекційної частини про життя та подвиги князя Аскольда та музичного супроводу, організацією якого займається Інститут мистецтв НПУ імені М.П. Драгоманова.

27 лютого

Інші дати
День пам’яті Івана Богуна
(бл. 1618, с.Брацлав Вінницька область – 27.02.1664) - український військовий і державний діяч, козацький полководець.
«Богун був тим героєм, якого неспокійний дух живе і досі і пекучим вогнем вривається в душу молоді. Він був найяскравішим представником типу тогочасних українців, що зі сміхом зустрічали небезпеку, не розв'язували вузли, а розрубували їх, не жебрали, а здобували, що вважали потрібним здобути…» (Олена Теліга)
Розгорнути
Народився Володимир Філатов
(1875, с.Михайлівка, Росія – 1956) - видатний медик, засновник офтальмологічної школи в Україні, запропонував власні методи лікування в офтальмології, винайшов багато оригінальних офтальмологічних інструментів.
Розгорнути
Народився Петро Нестеров
(1887, м. Нижній Новгород, Росія - 1914) - російський льотчик, член Київського товариства повітроплавання, автор так званої "петлі Нестерова". Похований у Києві на Аскольдовій могилі.
Розгорнути