chrome firefox opera safari iexplorer

Лекція «Від Аскольда до Володимира»

Дата події:25 листопада 2012 о 17:00
Місце події:Церква Св. Миколая на Аскольдовій могилі (Петрівська алея 1)
Більше про подію:

Відбудеться третя зустріч в рамках освітньо-музичного циклу «Перший християнський князь», який організовує і проводить Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова.

Лекція «Від Аскольда до Володимира» буде присвяченою князю Аскольду як першому хрестителю Русі, княгині Ользі і її ролі у християнізації та релігійній реформі Володимира Великого.

Лектор – магістрант релігієзнавства Інституту філософської освіти і науки НПУ імені М.П. Драгоманова Сергій Савченко.

Музичний частина заходу відбудеться за участі всесвітньовідомого органіста народного артиста України Володимира Кошуби та лауреатки міжнародних конкурсів Мар’яни Головко (вокал, меццо-сопрано).

Освітньо-музичний проект «Перший християнський князь» представляє собою органічне поєднання лекційної частини про життя та подвиги князя Аскольда та музичного супроводу, організацією якого займається Інститут мистецтв НПУ імені М.П. Драгоманова.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути