chrome firefox opera safari iexplorer

Любко Дереш презентує «Голову Якова» у Києві

Дата події:17-18 квітня 2012 р.
Місце події:Київ, Книжковий магазин «Читай Город», (вул. Б. Хмельницького, 3 Б) та Книгарня «Є» (вул. Лисенка, 3)
Більше про подію:

Любко Дереш повертається зі своїх тривалих східних мандрівок, щоб нарешті особисто презентувати усім шанувальникам своєї творчості новий роман «Голова Якова».

Перші зустрічі пройдуть у Києві та Львові, а в середині травня відбудеться велика перфоменс – презентація у «Шоколадному будинку», секрети якої автор прочинить на квітневих зустрічах.

Сюжет роману «Голова Якова» розгортається навколо геніального композитора Якова. Він отримує від свого брата, політтехнолога, незвичну пропозицію — створити гімн-симфонію до відкриття Євро-2012.

Темні отці, які стоять за цим замовленням, впевнені, що лише йому під силу створити музику, що буде прологом до мелодії Апокаліпсису. Щоб віднайти потрібні звуки, Якову доведеться зіграти на найприхованіших струнах душі, а можливо, й вмерти і відродитися знову.

Сам Любко Дереш звертаючись до своїх читачів пояснив, яким алхімічним чином з’явився роман «Голова Якова»: «Отже, перед вами, дорогі читачі, роман «Голова Якова», — плід золотих алхімічних трансмутацій і мій дорогоцінний гомункулус, який, зазвичай, має заводитися в ретортах алхіміків, однак в наші часи може з’явитися і на сторінках друкованих видань.

Він — результат упарювання блідого у своїй зловісності роману «Як стати Богом…», який, як і положено алхімічному субстратові, було піймано у колбу, поміщено в атанор на слабенький вогонь і згноєне у чорний філософський компост».

Зустрічі з Любко Дерешем у квітні пройдуть у наступних місцях:

у Києві

  • 17 квітня о 19:00 у Книжковому магазині «Читай Город», (вул. Б. Хмельницького, 3 Б);
  • 18 квітня о 18:00 у Книгарні «Є», (вул. Лисенка, 3);

У Львові

  • 20 квітня о 18:00 у Книгарні «Є», (просп. Свободи, 7).

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі