chrome firefox opera safari iexplorer

Міжнародний екологічний форум «Навколишнє середовище для України»

Дата події:19-21 квітня 2011 р.
Місце події:Київ, Міжнародний виставковий центр
Більше про подію:

У ході заходу обговорюватимуться головні проблеми охорони навколишнього середовища та шляхи їх вирішення, а також буде представлено найкращі розробки й досягнення в екологічній сфері.

«Вже сьогодні можна говорити, що порівняно з минулим роком, масштаби форуму зростуть більш ніж у два рази. Це стосується й виставкових площ, й кількості конференцій. А це говорить про те, що ми на правильному шляху. Тема покращення стану навколишнього середовища в суспільстві зараз дуже актуальна», — зазначив міністр екології та природних ресурсів Микола Злочевський.

Він підкреслив, що актуальність екологічних проблем збільшилася після трагедії в Японії.

«Події в Японії довели, наскільки крихким є екологічний баланс у будь-якому місці планети. У цих умовах Президент і уряд ставлять перед нами завдання — докласти максимальні зусилля, щоб в Україні люди були спокійні за завтрашній день», — зазначив М.Злочевський.

Він упевнений, що Міжнародний екологічний форум стане центральним майданчиком для консолідації зусиль України та її іноземних партнерів для покращення стану навколишнього середовища.

Джерело: УНІАН

17 травня

Інші дати
Народився Леонід Первомайський
1908 – Леонід Первомайський (Ілля Гуревич) – український письменник і перекладач. Автор збірок віршів «День народження», «Земля», роману «Дикий мед», перекладів Г. Гейне і Ш. Петефі та ін.
Розгорнути