chrome firefox opera safari iexplorer

Міжнародний екологічний форум «Навколишнє середовище для України»

Дата події:19-21 квітня 2011 р.
Місце події:Київ, Міжнародний виставковий центр
Більше про подію:

У ході заходу обговорюватимуться головні проблеми охорони навколишнього середовища та шляхи їх вирішення, а також буде представлено найкращі розробки й досягнення в екологічній сфері.

«Вже сьогодні можна говорити, що порівняно з минулим роком, масштаби форуму зростуть більш ніж у два рази. Це стосується й виставкових площ, й кількості конференцій. А це говорить про те, що ми на правильному шляху. Тема покращення стану навколишнього середовища в суспільстві зараз дуже актуальна», — зазначив міністр екології та природних ресурсів Микола Злочевський.

Він підкреслив, що актуальність екологічних проблем збільшилася після трагедії в Японії.

«Події в Японії довели, наскільки крихким є екологічний баланс у будь-якому місці планети. У цих умовах Президент і уряд ставлять перед нами завдання — докласти максимальні зусилля, щоб в Україні люди були спокійні за завтрашній день», — зазначив М.Злочевський.

Він упевнений, що Міжнародний екологічний форум стане центральним майданчиком для консолідації зусиль України та її іноземних партнерів для покращення стану навколишнього середовища.

Джерело: УНІАН

16 липня

Інші дати
Данило Демуцький
1893 – класик українського і світового кіно, кінооператор і фотограф. Кінооператор О. Довженка («Арсенал», «Земля»), Б. Барнета і І. Савченко. Заслужений діяч мистецтв Української РСР (1954). Заслужений діяч мистецтв Узбецької РСР (1954). Лауреат Сталінської премії першого ступеня (1952). Жертва сталінських репресій.
Розгорнути
1990 р. — прийняття Декларації про державний суверенітет України
«Верховна Ради Української РСР, виражаючи волю народу України, прагнучи створити демократичне суспільство, виходячи з потреб всебічного забезпечення прав і свобод людини, шануючи національні права всіх народів, дбаючи про повноцінний політичний, економічний, соціальний і духовний розвиток народу України, визнаючи необхідність побудови правової держави, маючи на меті утвердити суверенітет і самоврядування народу України, ПРОГОЛОШУЄ державний суверенітет України як верховенство, самостійність, повноту і неподільність влади Республіки в межах її території та незалежність і рівноправність у зовнішніх зносинах». («Декларація про державний суверенітет України»).
Розгорнути
Народився Василь Барка (Очерет)
(1908, с.Солониця, Полтавська область - 2003) - український письменник і перекладач.  Автор роману «Жовтий князь».  
Розгорнути