chrome firefox opera safari iexplorer

Персональна виставка Олега Ясенєва

Дата події:22 січня-9 лютого 2013 р.
Місце події:галерея «АВС-арт» (м. Київ, вул. Воздвиженська, 10-Б)
Більше про подію:

Живопис Олега Ясенєва, для якого характерні легкість, прозорість і мінливість, плинність і глибина, тримається на перетині первинних енергій води й повітря.

Леткі, навіть грайливі жіночі образи, фрукти з присмаком бароковості, витончені, на межі з екзотичністю, квіти. Слони, що тримають на собі світ любові, й кити, дихання яких тримає рівновагу світу. Вікна, прочинені в ранковий чи призахідний простір; тихі ліричні краєвиди; тумани, що ведуть углиб полотна; коридори-виходи в безкінечність.

Ці живописні прояви об’єднує легке й, разом із тим, експресивне письмо художника, в якому кілька розчерків пензля надають пласкому, на перший погляд, зображенню притягальної глибини. І, так само, кількома мазками, в майже монохромних, «некольорових» картинах вибудовується колірна поліфонія.

Тут ідеальне співвідношення світлотіні й тону вводить глядача в тотальну просторовість композиції, а вільні патьоки фарби, стримувані прямокутником полотна, призупиняють у роботах плин внутрішнього часу, позбавляючи їх, водночас, статичності.

1993—2013 – хронологічні межі створення живописних візій Олега Ясенєва, які він представляє на персональній виставці в галереї «АВС-арт». Двадцять років у ретроспекції – це мандри разом із художником: між реальним й ірреальним, видимим і уявним; екзотичними краями і впізнаваними краєвидами, вишуканими інтер’єрами й коридорами трансцендентності, спогадами й мріями.

«Я люблю етюди, але й люблю, коли споглядання трансформується і з часом виливається у щось інше… Пізнання, відчуття навколишнього середовища, людей, того ж мистецтва, – це дає імпульс до творчості. І я щасливий, що маю таку професію, яка дарує свободу й простір», — Олег Ясенєв

Про автора

Олег Ясенєв народився 1963 року в с.Дніпровка Запорізької області. Навчався у Дніпропетровському художньому училищі (1980—1983), Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури, факультет станкового живопису (1984—1992). Закінчив аспірантуру НАОМА. Із 1996 р. – викладач живопису в Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури.

Член НСХУ. Заслужений художник України. Роботи знаходяться в колекціях України, Білорусі, Словаччини, Ватикану, Франції та США.

Відкриття виставки – 22 січня о 18:00.

Контактний телефон: (044) 425-90-90. E-mail: avs_art@i.ua. Наш сайт: www.avsart.com.ua.

Виставка працює по 9 лютого з 11:00 до 19:00, окрім неділі та понеділка.

Вхід – вільний.

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі