chrome firefox opera safari iexplorer

Презентація роману «Стовп самодержавства» у Сумах

Дата події:13 грудня 2011 о 18:30
Місце події:Сумська муніципальна галерея (Суми, вул. Соборна, 27)
Більше про подію:

«Стовп самодержавства, або 12 справ Івана Карповича Підіпригори» гумористичний детектив, який ще під час написання став унікальним творінням.

Чи не вперше в українській літературі він був повністю написаний у Мережі дуетом авторів - Владиславом Івченком (Суми) та Юрієм Камаєвим (Кременець).

Письменникам вистачило єдиної зустрічі в реалі, у львівській кав`ярні, щоб зрозуміти, що завдяки технічному прогресу та інтернет — діалогу можна створювати романи тандемом на відстані майже в 900 кілометрів. Як зазначив актор та телеведучий Віктор Андрієнко, вітаючи тандем авторів Івченка та Камаєва:«Стовп самодержавства» — це великий український привіт Борису Акуніну!».

Провокаційно-сатиричний роман розповідає про Київ початку ХХ століття та про 12 справ агента царської охранки Івана Підіпригори, звичайно це не бездоганний Фандорін, але й на його будні припадають бомби, скарби Полуботка, попіл спалених «Кобзарів», валізи грошей і наркотики.

Цими сатиричними пригодами автори наважились кинути виклик не тільки стовпам державності Російської імперії, але й монополісту детективно-пригодницького жанру Борису Акуніну. Тонкий та дотепний гумор авторів «Стовпа самодержавства» стає зрозумілим вже з опису дійових осіб: окрім агента Підіпригори, це і Михайло Опанасович — письменник-початківець, що носиться з ідеєю своїх майбутніх «Записок юного лікаря» про життя медиків в селі, і Володимир Ілліч — косоокий, лисий, гаркавий революціонер, охочий до наспівування «Інтернаціоналу», і Надінька — вирлоока дружина Володимира Ілліча.

«Мова дуже цікава — класична наша, як «За двома зайцями». А у одній з історій з`являється навіть Михайло Булгаков» — резюмує стосовно книжки «Стовп самодержавства, або 12 справ Івана Карповича Підіпригори» Віктор Андрієнко.

Додав Kolya

23 жовтня

Інші дати
Народився Пилип Козицький
(1893, с. Летичівка, Черкаська область – 1960) – український композитор, музикознавець, педагог, громадський діяч. Один з організаторів і керівників Музичного товариства імені Миколи Леонтовича.
Ой одна я, одна, Як билиночка в полі, Та не дав мені бог Ані щастя, ні долі. Тілько дав мені бог Красу – карії очі, Та й ті виплакала В самотині дівочій. (слова Тараса Шевченка, музика Пилипа Козицького)
Розгорнути