chrome firefox opera safari iexplorer

Проект-екскурс «Київ, у якому жив Тичина»

Дата події:03 липня 2013 о 18:00
Місце події:Музей-квартира П.Г.Тичини (Київ, вул. Терещенківська,5)
Більше про подію:

У житті геніального поета дослідники виокремлюють так звані «три періоди» його життя у Києві. І кожен з цих відтинків часу мав свої особливості: творчі, індивідуальні, громадські, особисті. Про кожен із цих періодів життя Павла Тичини в Києві можна говорити окремо й цікаво, бо кожен з них має своє емоційне забарвлення, романтичні розповіді, цікаві спогади, незабутні зустрічі.

Проте, є люди й події, які наскрізно пронизують усі «три періоди» життя Павла Тичини у Києві.

Власне, про цих людей, про місця, що знаходяться поряд з музеєм та пов"язані з іменем Павла Тичини й історією України, про особливості життя та характеру поета, його уподобання, пристрасті, наміри та про багато інших цікавинок із його життя оповідають слухачеві екскурсоводи музею під час пішохідних екскурсій, маршрути яких пролягають вулицями поблизу Літературно-меморіального музею-квартири Павла Тичини у м. Києві.

Пішохідна екскурсія починається з перегляду фільму про поета, а закінчується — незвичним емоційним відпочинком у його меморіальному музеї на затишній вулиці Терещенківській.

Особливість екскурсійної мандрівки полягає у тому, що наші екскурсоводи послуговуються лише достеменними (а не вигаданими й нафантазованими) фактами із життя та діяльності Павла Тичини. Екскурсія буде наповнена фактами та подіями із життя поета, пов"язаними з тими мічцями, де пролягатиме маршрут. Проте, варто зауважити, що його творчу сторону життя на таких екскурсіях практично не відкривають, бо це краще зробити у самому помешканні поета, де кожен може відчути серцебиття господаря, його настрій.

На початку — перегляд фільму (25 хвилин), аби ті, хто працює встигли прибути на початок власне пішохідної екскурсії.

Попередній запис обов"язковий — тел. 234-43-27

31 жовтня

Інші дати
Міжнародний день Чорного моря
Це свято відзначається в день, коли в 1996 році шість причорноморських країн - Болгарія, Румунія, Туреччина, Грузія, Росія і Україна - підписали Стратегічний план дій з реабілітації і захисту Чорного моря.
Розгорнути
Народився Михайло Злобинець (кобзар Домонтович)
(1883, м. Золотоноша, Черкаська область – 1933 ?) – культурно-освітній діяч, поет, бандурист. Організатор та керівник ансамблю бандуристів, майстер з виготовлення бандур. Автор «Самовчителя гри на кобзі або бандурі», збірника творів для бандури.
Розгорнути
Народився Микола Кибальчич
(1853, м. Короп, Чернігівська область - 1881) – винахідник і революціонер-народник. Автор схеми першого у світі реактивного літального апарату. Страчений за співучасть у замаху на імператора Олександра II.
Розгорнути