chrome firefox opera safari iexplorer

Церемонія нагородження переможців ІІІ Національного конкурсу «Благодійна Україна»

Дата події:12 березня 2015 о 18:00
Місце події:Мистецький арсенал, Київ, вул.Лаврська, 12
Більше про подію:

12 березня 2015 року о 18:00 в приміщенні НКММК «Мистецький Арсенал» відбудеться церемонія нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2014».

Кращі українські доброчинці – благодійні та громадські організації, волонтерські групи, бізнес-компанії, дитячі й юнацькі колективи і приватні особи – отримають найвищу доброчинну нагороду України – Янгола Добра, а разом з нею визнання і подяку від усього українського суспільства.

Конкурс «Благодійна Україна – 2014» стартував 22 липня 2014 року. Збір заявок тривав 20 лютого 2014 року. Загалом на адресу Оргкомітету надійшло 312 заявок у 10 конкурсних та 3 спеціальних номінаціях. Ще 9 кандидатур було подано на отримання спеціальної відзнаки «Благодійник – допомога з-за кордону».

Хто стане володарями «благодійних «Оскарів» – бурштинових Янголів Добра? Чия благодійна робота визнана кращою? Дізнаємося під час урочистої церемонії нагородження.

Спеціальний гість церемонії – переможець Міжнародного конкурсу українського романсу імені Квітки Цісик Оксана Муха.

Участь у церемонії – за умови попередньої реєстрації. Зареєструватися можна за телефоном: (044) 537-12-80, або електронною поштою vbo.abu@gmail.com.

Докладніша інформація та акредитація ЗМІ за телефоном (063) 97-78-078, електронна пошта: bomelia@gmail.com. Контактна особа – Катерина Зоркіна.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути