chrome firefox opera safari iexplorer

Відкриття виставки ікон XVIII-XX ст «Святого Лику чистота»

Дата події:11 квітня 2012
Місце події:Донецьк, художньо-виставковий центр «АРТ-Донбас»
Більше про подію:

У всі часи ікона була дорогоцінним і збереженим з роду в рід релігійним свідченням відданості, вірності християнської душі людським цінностям.

Перед іконою в молитві людина схиляє голову, просить Божого заступництва і вірить, що буде почутою. Перед іконою людина стає чистішою і умиротвореною.

Напередодні Великодня, одного із самих Великих Православних свят, 11 квітня 2012 року в місті Донецьку, в найбільшому художньо-виставковому центрі України «АРТ-Донбас» відкриється виставка ікон, що є найбільш повним зібранням експонатів за виставкову історію нашої країни.

Ця подія є значною не тільки для православних віруючих, для яких ікона є символом Божественної присутності. Іконопис — цілий напрям в живописі, багатюща спадщина світової культури, що має художню, історичну та естетичну цінність.

В експозицію виставки увійшло зібрання ікон з колекції галереї «АтрибутЪ». Будуть представлені зразки відомих іконописних центрів Росії та Україні, роботи різних шкіл і періодів.

Мета виставки — відродження традицій духовної культури, популяризація християнських цінностей. Немає сумнівів, що це благий захід розширить у свідомості відвідувачів територію добра.

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі