chrome firefox opera safari iexplorer

Відкриття виставки ікон XVIII-XX ст «Святого Лику чистота»

Дата події:11 квітня 2012
Місце події:Донецьк, художньо-виставковий центр «АРТ-Донбас»
Більше про подію:

У всі часи ікона була дорогоцінним і збереженим з роду в рід релігійним свідченням відданості, вірності християнської душі людським цінностям.

Перед іконою в молитві людина схиляє голову, просить Божого заступництва і вірить, що буде почутою. Перед іконою людина стає чистішою і умиротвореною.

Напередодні Великодня, одного із самих Великих Православних свят, 11 квітня 2012 року в місті Донецьку, в найбільшому художньо-виставковому центрі України «АРТ-Донбас» відкриється виставка ікон, що є найбільш повним зібранням експонатів за виставкову історію нашої країни.

Ця подія є значною не тільки для православних віруючих, для яких ікона є символом Божественної присутності. Іконопис — цілий напрям в живописі, багатюща спадщина світової культури, що має художню, історичну та естетичну цінність.

В експозицію виставки увійшло зібрання ікон з колекції галереї «АтрибутЪ». Будуть представлені зразки відомих іконописних центрів Росії та Україні, роботи різних шкіл і періодів.

Мета виставки — відродження традицій духовної культури, популяризація християнських цінностей. Немає сумнівів, що це благий захід розширить у свідомості відвідувачів територію добра.

18 липня

Інші дати
Міжнародний день Нельсона Мандели
Цей День - день його народження в далекому 1918-му році. Він прожив 95 років, 67 з яких присвятив справі миру і гуманізму. 
Розгорнути
Народився Юрій Іллєнко
(1936, м.Черкаси – 2010), український кінорежисер («Криниця для спраглих», «Вечір напередодні Івана Купала», «Білий птах з чорною ознакою»), кінооператор («Тіні забутих предків»), сценарист («Мріяти і жити», «Лісова пісня»).  
«Якщо є бажання, є безмежна любов до своєї Батьківщини і власної Нації, є сила волі щось чинити корисного для Матері-вітчизни, то і одна людина, зціпивши зуби, буде перти плуга на ниві національного відродження, відродження національної самосвідомості". (Павло Загребельний)
Розгорнути